5ce560817a964obrazek.pngPoznejte Baronku Hrušku, 30% ovocnou specialitu, která si zachovává říz ovocného destilátu. Pokud si chcete připít s přáteli, ale nechcete nic příliš silného, Baronka je skvělou volbou.

Baronka Hruška
, ovocná specialita z dílny Zámecké palírny v Blatné, vznikla v minulém roce pod pečlivým dohledem mistra destilatéra Václava Šitnera. Ten je zárukou kvality destilátů Baron Hildprandt, jež vyhrávají světové ceny. „Na českém trhu chyběl originální produkt, který má sice říz, ale zároveň není tak silný. Baronka Hruška je ideální právě v létě, kdy si spíše chcete vychutnat něco ne příliš silného, ale také si chcete připít s přáteli či si vychutnat kvalitní digestiv po dobrém jídle,“ vysvětluje Václav Šitner.

Baronka Hruška se od likérů odlišuje tím, že si zachovává říz typický pro silnější destiláty. Zároveň je její chuť vyrovnaná jemností a svěžestí kvalitních jihočeských hrušek a nižším obsahem alkoholu, než mají například pálenky. Její chuť vás přenese do prosluněných hruškových sadů. Baronku si v létě můžete vychutnat při pokojové teplotě či na pár kostkách ledu.

Baronku Hrušku zakoupíte na stránkách www.1er.cz za cenu 395 Kč za 0,75 l.
5ce5605249c3aobrazek.png

Reklama