Všechno kolem se zelení a kvete, ptáčci zpívají, lidé se usmívají a zamilovávají... no jo, máme tady květen – měsíc lásky! A to by nebyl Oskar, kdyby pro beznadějné romantiky znova něco hezkého nepřipravil. O tom, že láska přes mobil může být  též „nebezpečně“ romantická, můžou určitě vyprávět mnozí z nás...

Flirtování přes SMS, pozvání na rande od tajemných ctitelů, či ctitelek, pikantní chat nebo emotivní obrázek na dobrou noc... . A abychom nezapomněli, Oskar myslí i na opuštěné duše, které jsou v květnu osamělé možná víc než kdykoliv jindy. A navíc s mobilem si květnovou romantiku může užívat opravdu kdokoliv, kdykoliv a kdekoliv... Nemusíte se bát, s naším návodem to zvládnete levou zadní...

Jak začít?
Abyste si mohly květnové romantiky s mobilem užívat naplno, nejdříve se rychle a snadno zaregistrujte do SMS Herny. Stačí poslat SMS ve tvaru HERNA a svoji přezdívku (např. HERNA JESTERKA) na  číslo 7744. (2,50 bez DPH)

1. Jsem beznadějný romantik...
Tak pro Vás máme hned několik romantických log a tapet (obrázek na displej) s tematikou lásky, milování a srdíček...  Najdete je  v  „Galerii“ a „MMS Studiu“ a je na Vás, jestli si „májově“ ozvláštníte svůj mobil, nebo všeříkajícím obrázkem sdělíte někomu beze slov, co cítíte...

Upřednostňujete slova? V sekci „SMS Miluji Tě“ můžete svému miláčkovi poslat vyznání hned v desítkách cizích jazyků!
Jak na to? pošlete SMS s textem MILUJITE na číslo 7744 (2,50 Kč bez DPH)

2. Má mě rád, nemá mě rád?
Ale no tak! Snad se tím nebudete trápit. I pro Vás máme řešení! Můžete si skočit do sekce „SMS Hvězdy“, kde zjistíte, zda se k sobě s partnerem astrologicky hodíte.
Jak na to? Pošli SMS s textem HVEZDY na číslo 7744. Poté postupuj podle instrukcí. (2,50 Kč bez DPH)

Podobně poslouží i SMS nebo MMS Partnerské horoskopy, kde zjistíte, co Váš vztah v nejbližší době čeká.
Jak na to? Pošli SMS např. ve tvaru HORP blizenec kozoroh na 7755 pro SMS (2,- Kč bez DPH) a 7766 pro MMS (9,- Kč bez DPH)

Nebo navštivte „SMS Věštce“, který Vám zodpoví každou milostnou otázku.
Jak na to? Pošli SMS s textem VESTEC na 7744 a následuj instrukce. (2,50 Kč bez DPH)


3. Jsem zcela osamělá, opuštěná a nikdo mě nemá rád...
Ne, ne, ne. Už ne dlouho! Nejprve udělejte lehký rozjezd v  „SMS Balírně“, kde anonymně pošlete SMS, že někoho balíte, a zjistíte, jestli objekt vašich zamilovaných představ vášně opětuje.
Jak na to? Pošli SMS s textem BALIRNA na 7744 (2,50 Kč bez DPH)

Jestli ne, nic se neděje!  Máme přece „SMS Seznamku“ (skočte na web a podívejte se na klíčová slova), kde si vyberete podle vlastních představ. Stačí vložit inzerát, nebo si některé prohlédnout a odpovědět.
Pak si to ještě můžete ověřit u „SMS Věštce“nebo v sekci „SMS Hvězdy“, jestli Vám to opravdu vyjde....

 

Reklama