Půvabná muzikálová zpěvačka Dasha (26) by prý sice byla ráda, kdyby měla větší ňadra, ale žádnou úpravu svého skromného poprsí neplánuje. „Jsem se svým zevnějškem vcelku spokojena, žádné silikony nechci, mohlo by to být ještě horší,“ prohlásila zcela rezolutně a dodala, že by při své váze trojky asi ani neunesla.

Vychrtlá Dasha je abnormálně štíhlá. Odmítá ale fámy, že je anorektička.

„Jím hodně, dokonce se naláduju i večer po představení, ale prostě netloustnu. U nás je to zřejmě rodové,“  konstatovala.

V současné době Dasha váží 48 kilogramů, a to tvrdí, že dokonce o dvě kila během léta ztloustla. Její figuru by jí mohl kdekdo závidět.

Přestože je Dasha často obsazovanou muzikálovou hvězdou, má přece jen trochu smůlu. Zatím je totiž věčně druhá. Nastudovala hlavní roli v muzikálu Angelika, ale přednost při premiéře dostala Monika Absolonová. Desítky hodin trávila na zkouškách Carmen, ale roli krásné cikánky si zahraje jenom tehdy, když Lucie Bílá bude mít nějaké jiné pracovní závazky. Ani u Karla Gotta neměla zatím příležitost vystoupit ze stínu pouhé vokalistky a vystřihnout si s Mistrem třeba nějaký pěkný duet.

A co na to říká? „Ne, mně to opravdu nevadí, můj čas ještě přijde,“ odpovídá s nadějí v hlase přítelkyně kapelníka Martina Kumžáka, která se očividně řídí heslem ´Kdo si počká, ten se dočká´.

Navíc Dasha, která do Prahy před lety přišla jako talentovaná zpěvačka Dagmar Sobková ze Zlína, nechce nic ponechat náhodě. Dál na sobě pracuje. Je absolventkou Státní konzervatoře v Praze, oboru populární zpěv, a od ledna 2005 pokračuje ve studiu na Berklee College of Music v americkém Bostonu. Své kariéře podřizuje i osobní život.

„Pochopitelně, že chceme mít s Martinem děti, ale momentálně není vhodná doba,“  míní zpěvačka.

Reklama