Další příspěvek na dnešní téma přišel od čtenářky s nickem Ahoi a my jí za něj děkujeme

Tady je výčet mých poděkování. Třeba tento text ještě někdy poslouží:

Tati, díky, že jsi se o nás dokázal postarat sám. Žes měl vždycky trpělivost a pochopení. Nikdy jsi na nás nevztáhl ruku a přesto jsi z nás vychoval slušné lidi. Díky, Vždycky jsi mi dokázal dodat optimismus. Naučils mě bojovat a věřit, že můžu v životě dělat cokoliv budu chtít.

Bráchům. Bez vás by byla prostě nuda. S váma jsem strávila celý dětství, vám můžu říct úplně všechno, aniž bych se bála, že to rozkecáte. I když mně někdy pěkně lezete na nervy, mám vás ráda a jste super. Díky!

Svému zaměstnavateli. Šéfe díky, víte za co...

Našemu kokršpanělovi Jackovi, který se i ve svých 12 letech rovná ročnímu štěněti. I když už moc nevidí, nikdy nás s vrtícím ocáskem, nezapomene přivítat při příchodu domů. Patří do rodiny a bez něj by byl můj život o moc prázdnější.

Kamarádce Martině, mému smíškovi. Jediné kámošce, která se nebojí říct, že mi účes nesluší nebo že jsem se v konkrétní situaci zachovala jako blbec. Škoda, že na sebe teď nemáme víc času.

Mému příteli, se kterým jsme s hledali tak dlouho, až jsme se našli.

Děkuji.

Čtenářka Ahoi

Doufám, že si vaše poděkování přijdou na naše stránky přečíst

Komu chcete poděkovat vy, milé ženy-in? Inspiroval vás některý čtenářský příspěvek a chcete se také přidat? Využijte této příležitosti a dnešního tématu a napište nám svoje poděkování. Dlužíte někomu svůj dík? Máte potřebu někomu veřejně poděkovat? Tak to učiňte, Žena-in je tu dnes od toho.

Pište na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama