Untitled-collage-2-.jpg

Jedním z nejlepších triků je použití malé krepovačky, která dodá vlasům objem. Tu můžete použít v jedné vrstvě vlasů a tou druhou vrchní nakrepované vlasy přikrýt. Nikdo neuvidí malé vlnky, které byly moderní spíše v roce 2004, a vy budete mít objem, který nenahradí snad ani tupírování. Tupírováním však můžete pokračovat, chcete-li docílit opravdu opulentního objemu. Ten se hodí právě třeba na vyčesané lokny.

Lokny vytvořte kulmou a rozhodně je rovnou nenechávejte splývat. Naopak je sepněte k hlavě, a nechte je tak, dokud nebudou všechny hotové. Potom je zafixujte lakem na vlasy, rozpusťte a opět natupírujte. Jestliže však chcete jen objemné lokny, tupírujte pouze u kořínků a lokny nerozčesávejte.

5e4bc2bfce621oli.jpg

Pro vyčesané lokny se vlasy rozdělí u temene do dvou polovin a ze spodní části se nejprve vytvoří drdol, na který přichytávají prstem udělané spirálky. Když je pokrytý celý drdol, přichází na řadu i druhá polovina vlasů. Tu sčešeme dozadu kromě jednoho pruhu vlasů, který použijeme později jako velkou přední vlnu a doplníme zbytek loken.

Za krásný účes děkujeme salónu OliOla, který pracuje s přírodními přípravky bez chemických látek.

Čtěte také:

Reklama