Co je na nás ženách nekrásnější? Přece oči! Ale není žádným tajemstvím, že každá žena touží mít oči ještě větší a pohled pronikavější. Nyní se vaše přání může stát skutečností.

rasy

Vybrat tu správnou řasenku je někdy veleúkol. A ta, která vyhovuje kamarádce, nemusí zrovna vyhovovat vám. Při koupi řasenky se nejdříve zaměřte na tvar kartáčku. Pokud je aplikátor dlouhý a tenký, tak s jeho pomocí vykouzlíte řasy maximálně dlouhé. Objemné a tlusté kartáčky dodají zase vašim řasám na objemu a hustotě.

Jak postupovat při líčení?

Vizážistka Sarah Monzaniová, držitelka Oscara za make-up pro film Evita, prozradila několik rad, jak si perfekně nalíčit řasy.“Abyste zabránily rozmazávání řasenky na horním víčku, naneste řasenku nejprve na spodní a až potom na vrchní řasy,“ vysvětluje.

„Při aplikaci řasenky na vrchní řasy otevřete oči, co nejvíc to jde, a vysuňte bradu směrem ven. Kartáčkem naneste barvu po celé délce řas. Pro důkladné nanesení barvy i na ty nejmenší řasy pohybujte kartáčkem z jedné strany na druhou (“cik-cak“ pohyb),“ dodává Monzaniová.

Spoustu užitečných rad, jak si vykouzlit husté, dlouhé, zkrátka dokonalé řasy, najdete také ve videonávodech, kterých je plný internet. Za všechny jsme našli třeba toto video:

A jaké jsou novinky mezi řasenkami? Ve fotogalerii najdete naše tipy (8 produktů)

Foto: archiv značek * Ilustrační foto: L'Oreal Paris

Reklama