Zvažujete nákup nové volně stojící pračky, sušičky nebo chladničky? Právě teď si můžete u kteréhokoliv z obchodních partnerů Whirlpool pořídit vybraný špičkový spotřebič z nejnovějších řad a zároveň získat zpět až 2 000 Kč na svůj bankovní účet. Toto je principem aktuální akce Whirlpool „Cashback“, která trvá až do konce listopadu 2015.

V reakci na pozitivní ohlas zákazníků se společnost Whirlpool rozhodla znovu uspořádat akci s univerzálním názvem „Cashback“, při níž zákazníci po snadné registraci automaticky získávají zpět část prostředků vynaložených na nákup vybraných volně stojících předem i vrchem plněných praček, sušiček a chladniček.

Whirlpool

Akce probíhá od 1. října 2015 do 30. listopadu 2015 u všech partnerů společnosti Whirlpool a zákazníci mohou na svůj bankovní účet získat zpět částku 1 000 Kč, 1 500 Kč nebo 2 000 Kč v závislosti na zakoupeném modelu. Stačí, když se do 14 dnů od nákupu některého z vybraných spotřebičů zaregistrují na stránkách http://cashback.whirlpool.cz, přiloží sken prodejního dokladu a do měsíce od registrace získají na svůj účet zpět příslušnou částku.

Mezi modely, na něž se akce „Cashback“ vztahuje, jsou zahrnuty ty nejatraktivnější novinky:

  •      modely předem plněných praček Supreme Care v úsporné energetické třídě A+++ s tichým motorem ZEN a senzorovou technologií 6. smysl a modely úsporných sušiček s tepelným čerpadlem ze stejné řady Supreme Care, s nimiž tvoří dokonalý pár v péči o prádlo (Cashback 1 500 Kč, při koupi setu pračky a sušičky Cashback 3 000 Kč),
  •       chladničky Supreme NoFrost v nejúspornější energetické třídě A+++ s nejnovějším duálním beznámrazovým systémem Dual Total NoFrost a senzorovou technologií Fresh Control, jež udrží potraviny výrazně déle čerstvé (Cashback 1 000 Kč – 2 000 Kč podle modelu),
  •       zcela nové vrchem plněné pračky v nejúspornější energetické třídě A+++ s tichým motorem ZEN a senzorovou technologií 6. smysl (Cashback 1 000 Kč).

O akci „Cashback“ se mohou zájemci dozvědět více na stránkách http://cashback.whirlpool.cz, www.whirlpool.cz, na Facebooku a dalších médiích, ale také přímo v prodejnách a u online partnerů společnosti Whirlpool.

Vybrané modely v akci „Casback“ a konkrétní zvýhodnění:

Volně stojící předem plněná pračka Whirlpool FSCR 80432 z řady Supreme Care Premium s nejvyšším technologickým vybavením v nejúspornější energetické třídě

WhirlpoolPračka FSCR 80432 má kapacitu na 8 kg prádla a chlubí se energetickou třídou A+++ s možností až 1 400 otáček. Technologie 6. smysl se sama postará o vyhodnocení náplně ve spotřebiči a nastaví potřebné parametry pracího cyklu k dosažení nejlepšího výsledku, úspory energie, vody a času. Nejtišší motor na trhu s technologií ZEN potěší nejen klidnou a sluch nerušící péčí i v noci, ale rovněž 20letou zárukou. Spolu s nejšetrnější péčí o oděvy a tkaniny SoftMoveTM uživatelé jistě ocení také PrecisionCleanTM, který zajišťuje cílené vstřikování vody a pracího prášku nebo aviváže v různých částech cyklu s cílem těch nejlepších výsledků a nejvyšší efektivity a účinnosti praní. Svěží prádlo se stává realitou pomocí technologie FreshCareTM, která udržuje svěžest pomocí nepřetržitého a jemného provzdušňovacího pohybu bubnu až 6 hodin po ukončení programu.

Doporučená maloobchodní cena pračky FSCR 80432 je 20 390 Kč vč. DPH bez PHE, průměrná prodejní cena je 16 990 Kč vč. DPH bez PHE. V rámci akce „Cashback“ získáte zpět na svůj účet 1 500 Kč.

Kondenzační sušička Whirlpool HSCX 80530 z řady Supreme Care Premium s nejvyšším technologickým vybavením v nejúspornější energetické třídě

WhirlpoolVe stejné kapacitě 8 kg je nabízena i sušička HSCX 80530 zařazená v nejvyšší energetické třídě A+++. Jednoznačným benefitem spotřebiče je záruka 10 let na spolehlivý SenseInverter motor, který garantuje ten nejefektivnější průběh sušení pomocí technologie 3DryTechnologyTM kombinující působení nových typů zvedačů s otvory, které míří do bubnu horký vzduch jemně a cíleně a tím zamezuje muchlání prádla. Samozřejmostí je sušení pomocí páry SteamCareTM, díky němuž snadno zapomenete, že máte v domácnosti žehličku, či nejlepší péče o vlnu zabezpečená programem WoolExcellence, jehož tajemství spočívá v kombinaci nastavení pomocí senzorové technologie, dynamickém proudění vzduchu a nízké teploty sušení.

Doporučená maloobchodní cena sušičky HSCX 80530 je 22 790 Kč vč. DPH bez PHE, průměrná prodejní cena je 18 990 Kč vč. DPH bez PHE. V rámci akce „Cashback“ získáte zpět na svůj účet 1 500 Kč.

Kombinovaná chladnička Whirlpool BSNF 8783 0X z řady Supreme NoFrost s nejvyšším technologickým vybavením v nejúspornější energetické třídě

WhirlpoolKombinovanou chladničku BSNF 8783 OX s povrchem v barvě nerezu lze výborně sladit s ostatními spotřebiči v klasickém provedení. Díky energetické třídě A+++ zajišťuje maximální možnou úsporu. Madlo je integrované a displej umístěn nad ním. Spotřebič nabízí nejpokrokovější funkce v čele s beznámrazovým Supreme NoFrost systémem, který přichází s ideálním řešením dvou kompletně oddělených chladících okruhů zvlášť v chladničce a mrazničce, a zajišťujícím tak nespočet výhod. Spolu s technologiemi  6. smysl FreshControl a FreezeControl pro dlouhodobé zachování čerstvosti a kvality chlazených a mražených potravin, které lze uskladnit ve 215 litrech  chladicího a 94 litrech mrazicího prostoru tak představuje chladničku dominující každé moderní domácnosti. Vnitřní vybavení tvoří například speciální zásuvku Activ 0°, kde je dlouhodobě udržována teplota 0 °C, což je ideální prostředí pro skladování masa či ryb. Zásuvka Max Space s opravdu velkorysým vnitřním prostorem se naopak hodí pro skladování i většího množství ovoce a zeleniny. Automaticky je u chladničky poskytována záruka 10 let na kompresor. 

Doporučená maloobchodní cena kombinované chladničky Whirlpool BSNF 8783 OX je 25 690 Kč vč. DPH bez PHE, průměrná prodejní cena je 20 990 Kč vč. DPH bez PHE. V rámci akce „Cashback“ získáte zpět na svůj účet 2 000 Kč.

Tichá vrchem plněná pračka Whirlpool TDLR 70230 ZEN v nejúspornější energetické třídě

WhirlpoolUžijte si tiché praní na úrovni šepotu s technologií ZEN a vyperte vaše prádlo šetrně a úsporně v nové vrchem plněné pračce v nejvyšší  energetické třídě A+++ s kapacitou 7,0 kg a otáčkami odstřeďování až 1200 ot./min. Inovativní technologie ZEN nahrazuje tradiční řemenový pohon za vysoce výkonný trakční motor, který otáčí buben přímo. Výsledkem je snížení vibrací a hluku a současně vyšší účinnost a spolehlivost.  Obsluhu pračky usnadní i soft opening – snadné a tiché otevírání bubnu. Inteligentní technologie 6. smysl Colours zase automaticky nastaví parametry tak, aby byl zabezpečen ten nejlepší možný výsledek praní.

Doporučená maloobchodní cena pračky Whirlpool TDLR 70230 ZEN je 16 490 Kč vč. DPH bez PHE, průměrná prodejní cena je 12 490 Kč vč. DPH bez PHE. V rámci akce „Cashback“ získáte zpět na svůj účet 1 000 Kč.

Whirlpool

Reklama