Levis

Venku leží závěje, ale obchody se jarně vybarvují. I značka Levi’s® představila v Praze svoji kolekci pro jaro a léto 2013, nejbarevnější ve své historii. Módní show, která proběhla v hotelu Fusion, byla inspirována Indií a duchem transformace od starého k novému. Využívá recyklovaná a alternativní vlákna i nové techniky povrchových úprav a barvení, například potisky shibori, detaily z patchworku, výšivky nebo kovové korálky.
Novinkou a příspěvkem k trvale udržitelnému designu je denimová kolekce Levi’s® Waste<LessTM. Každý kousek obsahuje minimálně 20 % odpadu – recyklovaných plastových lahví, což je asi 8 petek na jedny džíny. Výraznou proměnou prošly ikonické pětsetjedničky, které jsou vůbec poprvé ve své 140leté historii ušity v nedenimovém provedení a výrazných barvách. Horkým trendem dámské kolekce budou nové Boyfriend Skinny džíny, méně chlapecké a více skinny, nebo zkrácené délky nohavic.

Fotogalerie zde:

V kolekci najdete také mnoho typů a délek džínových šortek, sukní, šatů i košilí a samozřejmě kultovní džísky nebo trendy nadměrné denimové vesty. Westernové košile mají výraznou kostku, romantické halenky krajkové aplikace, trička rebelské motivy z plakátů rockové historie. A ochrání vás  denimové trenčkoty, military parky, námořnické bundy nebo kožené křiváky. Vše v sytých barvách, podívejte se na video ZDE

Levis

Více informací najdete na stránkách levi.com nebo facebook.com/levis