Začátkem srpna jste se mohly seznámit se skvělou akcí, do které jste se mohly zapojit! Akce se týkala známého BOMTON CUPU – jedna čtenářka Žena-in.cz měla šanci se dostat do finále! Článek o akci najdete zde Přihlásilo se mnoho čtenářek a jedna byla vybrána!

 

Vybraná modelka – čtenářka Janoušek – Jana z Prahy, která podstoupí kompletní proměnu, se  účastnila neveřejného finále 2. 10. a následné megashow, která se bude konat 19. 10. v Průmyslovém paláci a pražském Výstavišti před zraky 1 200 diváků, a sledovat ji pak budou moci i televizní diváci na ČT 1 a TV Óčko. On-line přenos pak bude na live.atlas.cz a chybět nebudou samozřejmě ani zástupci tisku.

Na co se může čtenářka Žena-in.cz těšit?

Základním prvkem soutěže BOMTON CUP je proměna tváře zásahem kadeřníka, vizážisty nebo stylisty. Doplněna je výběrem oděvu dotvářejícím image. Proměnná procedura musí být vedena citlivě, s ohledem na konkrétní osobu, kterou má tým v rukách. Výsledkem by měla být image korespondující s temperamentem a typem osobnosti .

O zdařilosti proměn rozhoduje porota, složená z odborníků, laiků a zástupců médií, včetně celebrit. Garantem její nezávislosti je společnost L´Oréal Professionnel. Šanci dostává při volbě favorita pro postup do finále veřejnost. Projekt sms hlasování bude ukončen až při závěrečné megashow a Cena diváků bude udělena v rámci večera. Sms hlasování probíhala v letních měsících na www.bomtoncup.cz a v tisku.

 

Koho jsme tedy vybrali?

 

Věřte, že jsme neměli snadný úkol. Máme radost, že se do naší soutěže přihlásilo tolik čtenářek. Je potěšující, kolik žen chce se svou vizáží něco udělat. Bohužel, mohli jsme z těch desítek zájemkyň vybrat pouze jednu.

Tou šťastnou vyvolenou je osmatřicetiletá čtenářka Jana. V pátek jsem jí položila několik otázek. Zde jsou její odpovědi:

 

Milá Dano,

 

úvodem bych chtěla moc poděkovat Vašemu serveru za možnost účasti na finále Bomton Cup 2005 a pokusím se odpovědět na Vaše otázky. 

 

 

Co bylo hlavním důvodem přihlásit se do proměny?

 

Do proměny jsem se přihlásila hlavně ze zvědavosti,

navštěvuji už nějaký čas Vaše stránky, které jsem objevila úplně náhodou,

a pravidelně se účastním Vašich soutěží o zajímavé a lákavé ceny.

Momentálně jsem na mateřské dovolené, a tak na sebe nemám moc času, proto jsem měla z této výhry velikou radost.

 

 

Co od nové změny image očekáváte?

 

Z nové image jsem samozřejmě měla trošku strach a doufala jsem, že nakonec budu s proměnou spokojená, což po nedělní účasti v Bomton studiu na Praze 2 se opravdu splnilo.

 

Jak probíhalo první kolo 2. 10. 2005  a jak se těšíte na velkou finálovou show 18. 10. 2005?

 

Ve studiu se mi moc líbilo, hned po příchodu na nás čekalo příjemné přivítání personálem a malé občerstvení (káva a výborná domácí bábovka),

poté jsme si vylosovaly čísla a nás "modelky" si následně vylosoval soutěžní tým (kadeřník a vizážista).

 

Následovalo focení před proměnou - bez make-upu a krátký rozhovor pro TV, a pak už začalo pro mě to nejpříjemnější a to byla vlastní proměna.

Ostříhala a nabarvila mne moc šikovná kadeřnice a následně se mi věnovala vizážistka, která mne potěšila příjemným make-upem.

Celá akce trvala do odpoledních hodin, výsledkem byla pro mne velmi příjemná změna, ze které měl evidentně radost i soutěžní tým, který změnu tvořil.

Následovalo opět to méně příjemné - alespoň pro mne - focení a rozhovor po proměně.

 

Jak na vaši proměnu reagovala rodina, kamarádky, okolí?

 

Moje početná rodinka reagovala na mou proměnu kladně, všichni se shodli na tom, že ač mám trošku extravagantní účes, tak mi to prý sluší.  

 

Šla byste do takové akce znova, doporučila byste ji svým kamarádkám?

 

Musím se přiznat, že z finálového večera mám malinkato strach, jsem tak trošku stydlivka, ale snad to nějak zvládnu.

Do takové akce bych šla klidně znova, vřele doporučuji všem ženám, které se nebojí změny, byla jsem opravdu hýčkána a moc jsem si dnešní den užívala.

 

Za odpovědi moc děkujeme. Těšte se na další plánovaný článek a fotografie přímo z akce - velkého finále BOMTON CUP, kterého se s redakcí zúčastníme. Fotografie z neveřejného finále se zatím nesmí publikovat, uveřejníme je v dalším článku.

 

Fotografie, které uveřejňujeme v tomto článku, jsou fotky, které Jana zaslala na základě výzvy na Žena-in.cz.  - "Hledáme modelku". Fotografie všech zájemkyň o proměnu si můžete prohlédnout zde: //zena-in.cz/fotoalba/bomton.asp