Granola je skvělou vydatnou formou snídaně, kterou ocení malí i velcí. Servírovat ji můžete s bílým jogurtem, mlékem nebo jako posypku na smoothie bowl. Klidně si ji ale můžete dopřát i jako odpolední svačinku třeba s rýžovou kaší či chia pudinkem a ovocem. Anebo si ji dejte jen tak samotnou, i tak chutná skvěle.

granola.jpg

Nestlé nyní přišlo s novinkou! Jde o granolu Fitness a to hned ve třech variantách:

Nestlé Fitness Granola medová

Nestlé Fitness Granola s medem, vápníkem a železem obsahuje 57 % ovsa a 66.4% celozrnné mouky.

Více se dočtete ZDE.

Nestlé Fitness Granola čokoládová

Nestlé FITNESS Granola čokoládová je zdrojem vlákniny, vápníku a železa. Obsahuje 55.6% celozrnné mouky a 53 % ovsa a kousky hořké čokolády.

Více se dočtete ZDE.

Nestlé Fitness Granola brusinky a semínka

Nestlé FITNESS Granola brusinky a semínka je lahodná ovesná granola s brusinkami a dýňovými semeny. Je zdrojem vlákniny, vápníku, železa a obsahuje 53 %  ovsa a 55.9% celozrnné mouky.

Více se dočtete ZDE.

P6280369.jpg

A jak nám jendotlivé granoly chutnaly?

Marta, editorka

Cereálie Fitness jím už dlouhé roky a patří k mým nejoblíbenějším snídaním. Byla jsem tedy velice nadšená, když jsem zjistila, že už je na světě i Fitness Granola. Na testování jsem si vybrala verzi s čokoládou, protože mám nejraději i čokoládové Fitness cereálie. Oceňuji především spousty kousků hořké čokolády, které jsou opravdu lahodné! Granola je moc dobrá, není příliš sladká, což mi vyhovuje. Chutná mi s mlékem, ale oblíbila jsem si ji i samotnou. Když jsem si však otevřela pytlík v práci a sem tam do něj pro chuť sáhla, nevěděla jsem, kdy přestat. Opravdu mi moc chutná! Takovéhle zdravé a chutné svačinky, to je radost!

62bc201b2998dP6280367.jpg

Vendula, šéfredaktorka

Granoly, cereálie, křupinky… některé z těchto pochutin u nás doma vždy najdete. Nejíme je pravidelně, ale občas nám zachrání život v podobě rychlé snídaně. Mléko a bílý jogurt máme doma totiž vždy na rozdíl od pečiva. Fitness granolu jsem testovala moc ráda a velmi mi chutnala čokoládová varianta, příjemně křupala, nebyla příliš sladká a bylo v ní opravdu hodně kousků hořké čokolády. Nestlé Fitness Granola brusinky a semínka, ale i Nestlé Fitness Granola medová jsou také moc povedené varianty. Vyzkoušejte je i vy. 

P6280379.jpg

Klára, vedoucí obchodního oddělení

Zdravá snídaně, to je můj oblíbený začátek dne. Snídaňové cereálie jím docela často, míchám si je s obyčejným bílým jogurtem. Testovala jsem všechny tři varianty Nestlé Fitness Granola a musím říci, že jsou velmi dobré. Líbí se mi jejich složení a chuť. Nejvíce mi chutná varianta Nestlé Fitness Granola brusinky a semínka, tu si určitě budu kupovat a zařadím ji do svého jídelníčku. Je skvělé, že jsou v ní i dýňová semínka, která jsou velmi prospěšná pro zdraví. Pokud milujete granolu, pak ji také vyzkoušejte.

Reklama