Představujeme NOVÝ Braun Silk-épil 9 pro dlouhotrvající krásnou a hladkou pokožku

Abychom mohly sebevědomě vykročit do nového dne, trávíme jako ženy spoustu vzácného času hledáním outfitu, v němž se budeme a cítit vypadat nejlépe. Jenže často se stává, že zrovna ten ideální kousek zůstane viset v šatníku. Ať už je to dáno pochybnostmi nebo nechtěnými chloupky, rozmyslíme si svůj výběr a cítíme se omezeny tím, co můžeme a nemůžeme nosit. Ale nyní díky NOVÉMU Braunu Silk-épil 9 můžeme mít dlouhotrvající pocit krásné pokožky a na takové dny úplně zapomenout. Je načase se zbavit pochybností a vybírat si módu zcela podle sebe!

Jak vzít péči o krásu do vlastních rukou a neomezovat se v módě:

Braun, osvědčená značka v epilaci, nasadila novou laťku s novým epilátorem Braun Silk-épil 9. Díky celé řadě inovativních vylepšení přináší nejpřesnější výsledky v dosud nejkratším čase! O 40 % širší hlava v jednom tahu zachytí a odstraní ještě více chloupků, zatímco revoluční technologie Micro Grip s širšími, delšími a hlubšími pinzetami zvyšuje účinnost epilace – díky čemuž je Braun Silk-épil 9 nejvýkonnějším vodotěsným epilátorem. Zakřivený tvar epilátoru umožňuje těsnější kontakt s kůží a v porovnání s voskem odstraňuje chloupky až čtyřikrát kratší, takže si ženy mohou užívat hladkou pokožku až po dobu čtyř týdnů.

Braun

Pokud byste chtěli ještě více, vysokofrekvenční masážní systém svými aktivními pulzními vibracemi v kombinaci s výkyvnou hlavou, která se přizpůsobí konturám těla, stimulují pokožku pro lepší a jemnější výsledek. Při pravidelném užívání se epilace stává prakticky bezbolestnou.

Beauty ambasadorka značky Braun, Jessica Alba, říká: „Jsem velká fanynka nového epilátoru Braun Silk-épil 9, protože díky němu mám péči o krásu pevně pod kontrolou. Hebká, hladká kůže je základem každého outfitu! Ať už mám na sobě šaty na premiéru, roztomilé minišaty na dámskou jízdu nebo jen tak trávím čas na pláži s rodinou, díky Silk-épilu 9 vypadá moje pokožka tak dobře, jak se sama cítím.“

Vlastnosti produktu:

Optimální výsledky: NOVÁ, o 40 % širší hlava a technologie pinzet Micro-Grip se společně starají o to, aby bylo při jednom tahu zachyceno a odstraněno co nejvíce chloupků – a díky tomu je také nejrychlejším a nejpřesnějším epilátorem značky Braun!

Wet&Dry: epilátor Braun Silk-épil 9 se plně přizpůsobí vašemu rozvrhu a je 100% vodotěsný, takže ho lze používat ve vaně či ve sprše pro k jemnější epilaci. A navíc, při pravidelném používání bude epilace prakticky bezbolestná.

Bonusová balení: Abyste si mohly péči o pokožku vychutnat od hlavy až k patě, nabízí značka Braun hned několik bonusových balení. Pro epilaci celého těla můžete vyzkoušet obličejový epilátor Braun Face v balení s epilátorem Silk-épil 9. Pro nadšené fanynky peelingu je určeno balení, v němž najdete peelingový kartáč, pro šestkrát účinnější peeling než ruční. Balení Silk-épil 9 SkinSpa pro milovnice exfoliace je nejlepším epilačním a exfoliačním systémem 2 v 1, který by člověk mohl chtít. A tím máte pokrytý celý zkrášlovací rituál!

Globální ředitelka marketingu značku Braun Alessandra Dolfini, dodává: „Jsem hrdá na to, že pracuji pro kosmetickou značku, která neustále vyvíjí a přichází s  inovacemi a skvělými výrobky, které ženám pomáhají, aby vypadaly a cítily se co nejlépe. Ani nový Braun Silk-épil 9 není výjimkou. Umožňuje ženám dostat péči o krásu zcela pod svou kontrolu. Nic je pak neomezuje v tom, co mohou a nemohou nosit, takže mohou každý den vypadat nejlépe.“

Doporučená cena epilátoru Braun Silk-épil 9 se pohybuje v závislosti na výbavě od 4 499 Kč do 5 599 Kč a je již dostupný v kamenných a online prodejnách. Máte-li zájem o další informace o portfoliu značky Braun, navštivte prosím www.braun.com/cz.

Reklama