Můžete to vyřešit objednáním poukazu na slevovém portálu nebo nákupem univerzálních vánočních dárkových košů, ale nezaslouží si vaši blízcí tentokrát trochu originálnější vánoční dárek? Dárek k Vánocům, o kterém budou ještě dlouho všem vyprávět, že to byl jeden z nejlepších vánočních dárků, který kdy dostali?

Máme pro vás tip na netradiční vánoční dárek, který obdarované potěší nejen svým obsahem, ale i zážitkem s jeho otevíráním.

A co to je? Dárkové Manboxeo Bedny pro muže, Damboxeo Truhly pro ženy a Kidboxeo Bedny a Truhly pro děti z Manboxeo.cz plné originálních produktů.

Čím jsou tyto originální dárky tak výjimečné? Jejich zábavným otevíráním! Aby se muž do dřevěné Manboxeo Bedny dostal, musí použít přiložené páčidlo. Žena otevře Damboxeo Truhlu jen pomocí vyluštění šifry nebo pilky. Kluci se do Kidboxeo Bedny dostanou jen pomocí páčidla a dívky si budou muset poradit s číselným zámkem pomocí přiložené indicie. Bezpochyby jeden z nejnápaditějších dárků, který můžete k Vánocům darovat.

prd1.jpg

Široký výběr skvělých vánočních dárků

Na Manboxeo.cz naleznete více než 300 unikátních obsahů Manboxeo Beden pro muže, Damboxeo Truhel pro ženy a Kidboxeo Beden a Truhel pro děti - pro milovníky delikates, kávy, čokolády, čaje, sladkostí a další. A pokud hledáte vánoční dárek na poslední chvíli, ani to není problém. Všechny Bedny i Truhly jsou u nás vždy skladem s dodáním do druhého pracovního dne, takže se nebojte, dárek k vánocům, který u nás vyberete, bude pod stromečkem určitě včas.

Skvělý tip na vánoční dárek pro muže

Znáte nějakého vousáče a přemýšlíte, jaký dárek pro něj vybrat? Už nehledejte. Dárková Bedna pro vousáče je přesně to, co potřebuje! A co obsahuje? Luxusní a extra ostré žiletky, vyživující olej na vousy Byjome Epicure, hydratační šampon na vousy Noberu a další vychytávky pro péči o vousy. Tenhle neobvyklý vánoční dárek potěší každého muže s vousy, protože i o vousy je potřeba se s péčí starat.

prd2.jpg

Originální vánoční dárek pro ženu

Pochutná si ráda na skleničce lahodného Baileys? Elegantní dárková Truhla se zámečkem, originální doplňky a netradiční dobroty povýší tento irský likér na luxusní vánoční dárek. Truhla s Baileys obsahuje kromě tohoto krémového likéru i několik vychytaných doplňků, které zpestří výbavu každého milovníka dobrého pití - břidlicové tácky pod skleničky, houpací sklenice, které se nikdy nepřevrhnou, a stylové ledové kostky v pytlíčku.

A nebudou chybět ani originální dobroty, na kterých si pochutná nejen při popíjení tohoto lahodného likéru - luxusní popcorn Joe & Seph´s s irskou kávou, pravou whiskey a bílou čokoládou, čokoláda plněná likérem Baileys a další.

prd3.jpg

Nejlepší vánoční dárek pro děti

Největší radost udělá dětem jedlý vánoční dárek, na kterém si jejich mlsné jazýčky opravdu pochutnají. Kidboxeo plné dobrot je až po okraj naplněné neobyčejnými sladkostmi, na které děti v běžných obchodech jen tak nenarazí - ovocní gumoví medvídci v jemné mléčné čokoládě, luxusní popcorn Joe & Seph´s s příchutí slaného karamelu, karamelový pomazánkový krém Twix, bláznivé bonbonky The Jelly Bean Factory, preclíky Reese´s v mléčné čokoládě s arašídovým máslem a další luxusní pochoutky, na které se budou dětem sbíhat sliny hned po otevření.

prd4.jpg

Tak nezapomeňte

Až budete příště hledat originální vánoční dárek pro rodinu, dárky na Vánoce pro kamarády nebo vánoční dárek pro klienty, nezadávejte do vyhledávače slova jako vánoční dárkové sady nebo dárkové vánoční balíčky. Zapamatujte si Manboxeo dárkové Bedny pro muže, Damboxeo dárkové Truhly pro ženy nebo Kidboxeo dárkové Bedny a Truhly pro děti od Manboxeo.cz.

Manboxeo.cz - Prémiové produkty. Originální balení. Zážitek pro všechny.

Reklama