Vysílačky či tzv. chůvičky jsou vynálezem hodným Nobelovy ceny. Pomáhají vám hlídat miminko a sledovat dění, aniž byste byla ve stejné místnosti. V menším bytě chůvičku možná tolik neoceníte, ale například na dovolené či chatě, kde už jsou prostory větší, se rozhodně hodí. Podle čeho vybírat?  

babystar

Chůvičky jsou vysílačky, které mezi s sebou přenášejí zvuk a případně i obraz. Při nákupu se soustřeďte především na dosah, který je zcela zásadní. Čím větší, tím samozřejmě lepší, v bytě či domě navíc musíte počítat s tím, že uváděný dosah je ve skutečnosti o něco menší, protože vysílači/přijímači stojí v cestě překážky v podobě zdí. Podle finančních možností pak máte na výběr analogové či modernější digitální chůvičky, případě pak i vysílačky, které vám zprostředkují i obraz miminka. 

Chůvička Neo

babystarDětská chůvička Neo od německé značky Reer poskytuje dosah 150 metrů a je vhodná k použití venku i uvnitř. Dvoukanálová technologie zajišťuje čistý přenos, díky funkci VOX se mikrofon automaticky spustí při zaznamenání hluku. V případě výpadku proudu se Neo automaticky přepne na napájení z baterií. Chůvičku snadno připnete na pásek a vysílač vám ukáže i aktuální teplotu.

Cena: 799 Kč

Vysílačka Rigi

babystarRigi má dosah až 400 metrů a nabízí tak dostatečnou volnost pohybu v domě i třeba na zahradě. Díky dvoukanálové technice se snadno vyhnete případnému rušení a máte zajištěn čistý přenos zvuku. Mikrofon je velmi citlivý a sám se automaticky zapíná. Stav baterií si snadno zkontrolujete díky kontrolce, baterie můžete použít i nabíjecí.

Cena: 1.090 Kč

Digitální vysílačka Wega

Pokud vám nevadí do chůvičky zainvestovat, můžete si pořídit „vychytanou“ digitální vysílačku Wega od značky Reer. Vysoce citlivý mikrofon vám zprostředkuje jasný zvuk, díky video systému obraz miminka a navíc disponuje i nočním viděním. Provozní dosah je až 300 metrů. U rodičovské vysílačky si navíc podle potřeby nastavíte míru podsvícení displeje, hlasitost a miminku můžete pustit jednu ze tří uklidňujících melodií. Wega za vás také bude sledovat stav baterií, provozního rozsahu a díky funkci intercom můžete na miminko i mluvit.

Cena: 4.690 Kč

Chůvičky od značky REER a další dětské produkty naleznete na www.babystar.cz.

Reklama