Boty Powderhouse Titanium Omni-Heat OutDry vynikají naprostou protiskluzovou ochranou díky technologiím zimních pneumatik Michelin. Jsou vybaveny voděodolnou membránou OutDry. Svršek boty tvoří kůže, nylon a kovové komponenty. 600g zateplení spolu s Omni-Heat 3D z nich dělá jedny z neteplejších bot na trhu.
5bf80d30e8135obrazek.pngDoporučená maloobchodní cena je 5 299 Kč.

Loňská novinka a hit, boty Canuk Titanium Omni-Heat 3D OutDry EX, byly letos v novém designu odlehčeny. Podrážky jsou vybaveny technologiemi zimních pneumatik Michelin. Svršek pak voděodolnou membránou OutDry Extreme. Nově mají i technologii Omni-Heat 3D pro udržení tepla. Dámská verze se pyšní elegantním bílým provedením.
Doporučená cena je 5 799 Kč.

5bf80ac5f0c93obrazek.pngKlasická pohorka do chladné zimy z produkce značky Columbia Bugaboot Plus IV Omni-Heat se v kolekci objevuje v inovované podobě - nově s podrážkou Michelin, která skvěle přilne ke sněhu i ledu, oblehčeným nepromokavým svrškem a reflektivní technologií Omni-Heat.
Doporučená maloobchodní cena je 4 799 Kč.

Columbia Fairbanks Omni-Heat jsou stylové neuvěřitelně pohodlné boty do deště i sněhu. Jsou vhodné i ke každodennímu nošení do města. Díky technologii Omni-Tech jsou nepromokavé a zároveň prodyšné. O teplo se postará reflektivní technologie Omni-Heat, která tvoří podšívku vnitřku boty.
Doporučená cena je 3 499  Kč
 
Dámské boty Columbia Meadows Omni-Heat kombinují sportovní módu s výjimečnou funkcionalitou. S novou technologií Omni-Heat 3D a ženským lookem jsou ideální botou pro každodenní zimní nošení. V nabídce je několik barevných variant.
Cena je 3 799 Kč.
5bf80d5bdd459obrazek.png

Více naleznete na COLUMBIASPORTSWEAR.CZ

Reklama