a pokud může a chce pomoct, tak rovnou a ne prostřednictvím třetí osoby. Takový postoj k charitě zaujímá naše čtenářka s nickem PBD. Více o jejím názoru na různé reklamy se dočtete v tomto příspěvku

Dobrý den. Nebudu se dělat lepší a psát, jak často a kde všude přispívám…

Několikrát jsem poslala DMS.. Pak ještě žluté kytičky a Světluška. Ale tím vlastně má peněžní podpora hasne. Vybíraní peněz na ulicích je poměrně častý jev, ale já tomu prostě nevěřím.

Nejsem bezcitná nebo tak něco, ale také nejsem naivní a pokud chci pomoct, tak pomůžu – ale věcně a přímo, ne přes třetí strany.

Na Charitě se totiž spoustu lidí bohužel přiživuje a já nehodlám nikomu přispívat na kdo ví, co pro vlastní potřebu.

A jak se tak zamýšlím nad tímto tématem – tak jsem si vzpomněla na reklamu s tím černošským dítětem, kde je info o podvýživě atd – myslete si o mně co chcete, ale mě to přijde jako citové vydíraní, kterým se snaží dotyčná organizace sehnat peníze. Nechci tvrdit, že charita není dobrá a potřebná - ale ne každé se dá věřit…a ne každá je ,podle mě, prezentována tou správnou formou –ale to je jen můj pohled na věc.

Naštěstí jsem nikdy pomoc charity nepotřebovala a dělám vše proto, aby se tak nestalo ani v budoucnu. Já vím, člověk nikdy neví..Ale dělám maximum proto, aby se tak nestalo:)

 Přeji všem hezký den.

 PBD

Milá PBD, respuktuji váš názor a děkuji za upřímnost

Text nebyl redakčně upraven

 Jak jste na tom s charitou, milé ženy-in?

  • Dáváte pravidelně, nebo spíš výjimečně? Podle čeho si vybíráte, komu přispět a komu ne?
  • Jakou formou dáváte své peníze potřebným? Posíláte DMSky, odpisujete si pravidelně nějakou částku z účtu, nebo dáváte drobné na ulici?
  • Kdy jste naposledy přispěla na charitu, nebo nabídla někomu nezištně pomoc. Co vás k tomu vedlo?
  • Poslala jste někdy peníze na postižené živelními pohromami?
  • Ocitla jste se naopak v situaci, kdy jste sama potřebovala pomoc?

Napište nám. Podělte se s námi nejen o své názory na charitu, ale i o své příběhy

Na vaše příspěvky se těšíme na adrese: redakce@zena-in.cz 

Co můžete získat za svůj příspěvek?

Balíček Bio kosmetiky Anti-stress visage s Bachovými esencemi, (obsahuje krém, sprchový gel a pěnu do koupele) a jako bonus tři balení Nescafe Cappuccino

c

b

Reklama