Pro miminka od šesti měsíců
5aabd2fea5f78obrazek.png

První fáze je určena pro prďolky okolo půl roku, protože v tomto období se nejčastěji doporučuje přecházet pozvolna na pevnou stravu, s čímž je spojen i přísun dalších tekutin. Můžete samozřejmě nadále dávat do hrníčku mateřské mléko, ale dítě už může vyzkoušet také kojeneckou vodu. Určitě se ze začátku nedoporučují slazené vody nebo džusy. V první fázi se učí miminko hrnek držet v ručičce a sát z pítka.

Pro tyto příležitosti jsme v Canpol babies vyvinuli úžasnou kolekci Happy Animals – tréninkové hrníčky se silikonovým pítkem, které jsou opatřeny praktickými oušky, aby si je dítě mohlo už samo držet. Objem láhve je 320 ml, takže dostačující i pro velké pijany. Pokud budete podávat v hrnečku teplý čaj nebo jiný teplý pokrm, musíte teplotu napřed vyzkoušet, aby se miminko zbytečně neopařilo. Můžete si pořídit variantu pro holčičky, chlapečky, ale také neutrální. Výhodou je, že hrníčky stačí umýt v horké vodě, ale můžete je dát také do myčky (do 65°C). Navíc po sundání úchytů bude z hrnku pohárek pro starší děti – praktické, nemyslíte? Design je roztomilý, takže se děti budou při tréninku i bavit.

Od 9 měsíců je čas na změnu

5aabd2ef27b77obrazek.png

Už máte doma velkou princeznu nebo prince? Přejděte nyní o krok dále – vybírejte hrníčky s označením 9m+. Dítě už se naučilo vše s prvním hrníčkem, takže můžete zakoupit netekoucí či tréninkový hrnek – opět existují různé objemy, tvary pítek i designy. V této fázi vám můžeme doporučit naprosto rozkošnou kolekci Toys – jedná se o nevylévací hrníček s unikátním ventilem, který udržuje tekutiny uvnitř hrníčku. Opět nesmí chybět praktické úchyty a naprosto jednoduchá údržba. Maminky si tuto kolekci velmi oblíbily.

Milovníkům zvířátek můžeme nabídnout nevylévací hrníček Bunny & Company z kolekce Haberman pro Canpol babies. Objem hrníčku je 200 ml a kromě roztomilé ovečky může dělat společnost vašemu zlatíčku i králíček nebo pejsek.

Sportovní láhve pro malé dobrodruhy
5aabd2d9c7a26obrazek.png

Miminko? Ale kdepak! Už jsou to velikánské děti, které se s vámi vydávají na nejrůznější výlety, zažívají první krůčky i pády. Je načase přejít na sportovní láhev – pro malé rošťandy máme v záloze láhev Motýlek ve dvou designech. Láhve jsou již opatřeny nevylévacím silikonovým brčkem, takže „hopsinková“ šťáva vytéká pouze v okamžiku, kdy dítě saje. Na lahvičce je úchyt, abyste jí mohli jednoduše připevnit ke kočárku nebo za pásek.

Nezapomínáme ani na kluky, kteří milují rychlé závodničky – kolekce Auta o objemu 350 ml je pro malé kaskadéry jako stvořená. Opět ideální pro děti, které už umí samy pít. Nemusíte se obávat, když lahev upadne nebo je dnem vzhůru – díky nevytékacímu brčku zůstane voda i džusík kde má. Nedoporučujeme dávat do těchto sportovních lahví šťávy s kousky ovoce nebo jiné husté pokrmy, které mohou brčko ucpat.

Líbí se vám naše designy? Přidejte se na náš facebook profil nebo rovnou pohodlně nakupte na eshopu www.shop.malewo.cz.

Reklama