Jak víte z našich článků, navázali jsme spolupráci s občanským sdružením Život dětem a vzali jsme si „za svůj“ příběh těžce postiženého Románka Šavary. Článek o něm a následný rozhovor si můžete přečíst ZDE. Rozhodli jsme se uspořádat sbírku, která by pomohla přispět na rehabilitační kočárek.

Kočárek TOM 5 Streeter vyrobila firma Patron Románkovi na míru. Stojí 56 666 Kč. Pojišťovna hradí částku 21 000 Kč. Zaměstnavatel pana Šavary Barum Continental přispěl částkou 8 000 Kč. Takže zbývá 27 666 Kč, na kterou bychom se rodině rádi složili.

Založili jsme sbírkové konto, jehož aktuální stav je díky redakci a čtenářkám magazínu Žena-in 7 533 Kč.

Takže zbývá nastřádat 20 133 Kč

Srdečně děkujeme všem našim milým čtenářkám a čtenářům, kteří tento projekt spolu s námi finančně podpořili a přispěli a věříme, že se ostatní přidají.

Za to, že nejste lhostejní k osudu druhých, jsme se rozhodli věnovat dárek - elektrický Gril Rohnson v hodnotě 1000 Kč, který si na závěr sbírky vylosuje jedna nebo jeden z vás.

Přidáte se také?

Pokud se k nám chcete připojit a přispět stejně jako my na kočárek pro Románka Šavaru, svůj finanční příspěvek můžete posílat na sbírkové konto, vedené u České spořitelny, a. s., č. ú.: 83297339/0800 a variabilní symbol 2323.

Tímto variabilním symbolem je označeno sbírkové konto magazínu Žena-in, na které přispívá nejen redakce, ale věříme, že i naše čtenářky. O výši částky vás budeme průběžně informovat.

Reklama