Děkujeme za první přípěvek na naše dnešní téma. Poslala nám ho čtenářka s nickem heligona a vy se v něm dočtete, jací muži prošli jejím životem a který to u ní vyhrává.

Muž

Hezký den. Těch mužů srdce bylo hodně. Vlastně jsem za ně považovala snad každého, s kým jsem něco měla. Aspoň v těch krásných začátcích. Je pravda, že někteří o tom ani nevěděli a jiní by tomu snad i byli radši. A několik jich bylo rádo, že vědí.
Vždy jsem tušila, že nikdo není dokonalý. Bylo mi řečeno, že ze svých nároků budu muset slevovat. Znáte to, představujete si prince na bílém koni, krásného, bohatého, milujícího a chytrého. Ale s každým dalším neúspěchem vám stačí míň a míň. U mě to bylo přesně naopak. Nikdy jsem neměla žádné pohádkové představy a tak každý z adeptů spíš uřízl několik větviček z pomyslného stromu přípustných vlastností. Vybírala jsem si chlapce netypické a něčím zvláštní.

Moje první láska vynikala především tím, že i na následující diskotéce po našem prvním sblížení se ke mě patřičně měla. Tento přítel disponoval dvěma auty (tisícovkou a žigulem), což se v mých asi šestnácti letech dost cenilo. Byl neuvěřitelně hodný a to se mu nakonec stalo osudným. Chlap co si neumí dupnout - nebrat.

Logicky následoval sebestředný a temperamentní slovák. Provozoval dýdžejské řemeslo a obratně využíval studentských výhod. Do školy samozřejmě nechodil a pracovat se mu taky moc nechtělo. Jeho výbuchy žárlivosti a vzteku podřízly větev i jemu.

Rány jsem si léčila u dalšího "klaďase" s exotickým jménem. Byl moc milý a pracoval. Korunu však neudržel a já, jako studentka, jsem mu koncem měsíce občas musela něco přispět. Zahrnoval mě obrovským množstvím SMS zpráv. Zřejmě mu to poradila jeho maminka, kterou bezmezně obdivoval. Radila mu naprosto ve všem, sex nevyjímaje. Zbyly mi po něm další nepřípustné vlastnosti.

Ten další se mi zaryl velmi hluboko do srdce a přitom dodnes nevím proč. Asi že byl takový bohém. V zimě pracoval na horách a v létě jezdil na "zahraniční mise" (montáže). Vytvořil mi asi můj největší blok a to odpor k nespolehlivosti a nedochvilnosti.

Tím se dostávám k mému současnému "panu Dokonalému". Konečně jsem zjistila, že ten pravý je ten, kdo je prostě normální. Náš vztah se vyvíjel podobným způsobem, jako spousty dalších vztahů. Zkoušeli jsme, co si můžem dovolit a postupně obrušovali hrany. Prošli jsme si několika těžkými obdobími a ty společně překonali. Vím, že se na něj můžu spolehnout a co řekne, to platí. Dává mi dostatek volnosti a nevzteká se kvůli maličkostem. Když však o něco jde, dokáže se za to pěkně rvát. Máme každý to svoje a také mnoho společného. A kdyby se něco stalo, vím, že by se o mě postaral a dokázal nás zabezpečit. Ano, i mého otce mi mnohdy připomene.

Muž mého srdce tedy nakonec nemusí být nijak zvláštní nebo výjimečný. Vždyť jak se říká, maličkosti tvoří dokonalost a v jednoduchosti je krása.

heligona

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Důležité je, že jste spokojená, a já vám držím palce

Jací muži prošli vaším životem, milé ženy-in? Podle čeho jste si je vybírala? Máte nějaká kritéria, která musí spolňovat každý? Napište nám, o mužích svého srdce na

redakce@zena-in.cz

 

lupa

 

Reklama