Další ročník kadeřnické soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards 2008, která probíhá pod záštitou Schwarzkopf Professional, probíhá na našich stránkách! V první anketě, kde jste si mohli vybrat ze 24 účesů, hlasovalo 4085 čtenářek! Které účesy z ankety jste poslali do finální desítky?

 

Vyberte z těchto 10 finálních účesů ten, který se vám nejvíce líbí.

 

Z tohoto finále vyjde jedna vítězná fotografie účesu, jejíž autor získá v rámci soutěže ocenění zákazníků: Consumer Award.

Pokud se zúčastníte hlasování, můžete vyhrát opravdu krásné ceny!

 1. místo – možnost proměny čtenářky u vítěze soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards 2008, kosmetický balíček s profesionální kosmetikou Schwarzkopf Professional, 2x vstupenky na galavečer Czech and Slovak Hairdrressing Awards 2008 (22. listopadu 2008)
2. místo–3. místo – kosmetický balíček Schwarzkopf Professional, 2x vstupenky na galavečer Czech and Slovak Hairdrressing Awards 2008
4.–10. místo – kosmetický balíček s profesionální kosmetikou Schwarzkopf Professional

 

 Vyberte jeden z těchto 10 účesů! Označte účes, který vám připadá moderní, trendy, který se vám líbí, něčím vás zaujal. Výběr by nemělo ovlivnit to, že by se třeba vámi označený účes pro vás nehodil, nechtěla byste jej na své hlavě.


POZOR! Můžete hlasovat pouze pro jeden účes! Anketa probíhá ZDE: //zena-in.cz/anketa_special.asp?id=137

Reklama