Každá žena se zajímá o to, co se nosí, jaké jsou nové trendy v účesech, jak to vypadá a jak by to slušelo jí… zapojte se do naší soutěžní ankety a dejte svůj hlas účesu, který se vám líbí! Bez ohledu na to, jestli by slušel zrovna vám... Hlasujte a vyhrajte! Vyberte účes, který zvítězí!

 

Dříve než zasedne odborná porota, posoudila práce porota složená z laické veřejnosti, která sleduje kadeřníky pouze pohledem zákazníka a výrokem líbí – nelíbí. Tato porota pomohla vybrat 24 prací, které právě představujeme čtenářkám Žena-in.

 

Vyberte účesy do finále soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards 2007!

Vyberte z těchto 24 účesů ten, který se vám nejvíce líbí. Po vyhodnocení prací bude vybráno 10, které postoupí do finále. Z finále vyjde jedna vítězná fotografie účesu, jejíž autor získá v rámci soutěže ocenění zákazníků: Consumer Award.

 

Na co se můžete tedy těšit? Od 20. 8. můžete hlasovat v anketě, kde se vám představí 24 účesů. Tato anketa trvá do 21. 9. Na tuto anketu následně naváže hned další anketa, kde se již seznámíte s 10 finálními snímky, která bude trvat do 19. 10. Z těch vyjde 1 celkový vítěz.

Vyhodnocení celé soutěže proběhne v polovině listopadu.

 

Vyberte účes v naší anketě!

 

Podle čeho vybírat? Označte účes, který vám připadá moderní, trendy, který se vám líbí, něčím vás zaujal. Výběr by nemělo ovlivnit to, že by se třeba vámi označený účes pro vás nehodil, nechtěla byste jej na své hlavě apod.  

 

Pokud se zúčastníte obou anket, můžete vyhrát opravdu krásné ceny!

 

 1. místo – možnost proměny čtenářky u vítěze soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards 2007, kosmetický balíček s profesionální kosmetikou Schwarzkopf Professional, 2x vstupenky na galavečer Czech and Slovak Hairdrressing Awards 2007

 

2. místo–3. místo – kosmetický balíček Schwarzkopf Professional, 2x vstupenky na galavečer Czech and Slovak Hairdrressing Awards 2007

 

4.–10. místo – kosmetický balíček s profesionální kosmetikou Schwarzkopf Professional

 

Vyberte jeden z těchto 24 účesů!  Anketa probíhá ZDE