Chcete vyhrát krásné ceny? Pak se zúčastněte naší nové ankety, kde označíte účes, který se vám nejvíce líbí! Svým hlasem můžete ovlivnit výsledky velké kadeřnické soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards!!!! Pro patnáct účastnic ankety jsou připraveny krásné dárky!!!  


Soutěž Czech and Slovak Hairdressing Awards je soutěží profesionální a o jejích výsledcích, ať už v jednotlivých soutěžních kategoriích nebo o absolutním vítězi, Kadeřníkovi roku, rozhoduje odborná mezinárodní porota sestavená z kadeřnických osobností. Důležitým kritériem přitom je anonymita, a tím i naprostá nezávislost soutěže.

Letos poprvé se organizátor soutěže, Schwarzkopf Professional, kadeřnická divize firmy Henkel, rozhodl, že dá možnost hlasování také laikům, konečným zákazníkům a spotřebitelům. Z celkem 200 setů určila náhodně sestavená laická porota v zastoupení deseti osob (včetně mužů) a redakce časopisu Hair & Beauty celkem 24 kolekcí.  Sluší se připomenout, že i tato „neodborná porota“ byla naprosto nezávislá, nikdo z oslovených neznal žádnou ze soutěžních kolekcí a všechny kolekce byly označeny pouze anonymním kódem.

O nominacích a vítězi této kategorie nyní můžou svým hlasem spolurozhodnout i čtenářky Žena-in.cz.  Stačí poslat soutěžní hlas vybranému kandidátovi, a to prostřednictvím naší ankety, kde najdete posledních 10 finálních účesů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Navíc, za odpověď v anketě můžete získat krásný dárek. Je připraveno deset balíčků s profesionální vlasovou kosmetikou Schwarzkopf Professional a pro pět čtenářek lístky na závěrečný slavnostní galavečer Czech and Slovak Hairdressing Awards 2005, který se koná 26. 11. 2005 v hotelu Hilton v Praze – prodejní cena jedné vstupenky je 1 600 Kč. Každá z pěti oceněných získá vstupenku nejen pro sebe, ale také pro svůj doprovod. Tyto výherkyně čeká příjemná večeře v hotelu Hilton, následovaná rozmanitou podívanou a napínavým vyhlašováním výsledků soutěže.

 

Hlasy od vás, čtenářek Žena-in.cz budou sečteny s celkovými výsledky.

 

Při vyhledávání té nejlepší soutěžní fotografie si položte jednoduchou otázku: Ke kterému z těchto kadeřníků bych se objednal(a), pokud bych si měl(a) vybírat podle těchto účesů?

Nyní je vyhlášeno 10 nejúspějšnějších setů, kterým budete moci dále zasílat své hlasy až do 1. 11., kdy bude hlasování Consumer Award uzavřeno.

 

Více informací o tomto projektu najdete na stránkách www.schwarzkopf-professional.cz 

 

Zúčastněte se ankety, která probíhá ZDE: //zena-in.cz/anketa_special.asp?id=65

 

Dejte svůj hlas jednomu účesu, který vás zaujal. Těšte se na vyhlášení. Po ukončení hlasování vydáme článek o tom, který účes na Žena-in.cz vyhrál. A následně článek o galavečeru a celkovém vítězství.

 
Reklama