Už počtvrté je letos součástí kadeřnické soutěže Czech & Slovak Hairdressing Awards kategorie Consumer Award, která hodnotí soutěžní práce pouze očima zákazníků a výrokem líbí – nelíbí. Je jakousi „ochutnávkou“, protože díky ní vám můžeme některé práce – ty, které jsou nominovány do této kategorie, premiérově představit už nyní, zatímco na ostatní nominace si musíme ještě pár dní počkat.
Čtyřiadvacet
kadeřnických prací předvybrala laická porota 14. srpna. Na vás teď je, abyste deset účesů poslali do finále, a v něm pak vybrali jeden vítězný, jehož tvůrce získá ocenění Consumer Award – dostane ho stejně jako vítězové ostatních soutěžních kategorií při slavnostním vyhlášení na letošním galavečeru.

 

Pošlete svůj soutěžní hlas vybranému kandidátovi! 

V říjnu uveřejníme deset vámi vybraných účesů, které postoupily do finále, takže budete moci nadále hlasovat.

 

 

Ze všech čtenářek, které se na Žena-in zapojí do obou anket, vylosujeme deset výherců.

Atraktivními cenami jsou třikrát dvě vstupenky na listopadový galavečer Czech & Slovak Hairdressing Awards 2008 a deset balíčků s profesionální vlasovou kosmetikou Schwarzkopf Professional. Hlavní cenou je možnost proměny čtenářky u vítěze soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards 2008!

 

 

 

Tak vzhůru do hlasování! Jak se vám účesy líbí?

Připomínáme: Označte účes, který vám připadá moderní, trendy, který se vám líbí, něčím vás zaujal. Výběr by nemělo ovlivnit to, že byste se třeba vámi označený účes pro vás nehodil, nechtěla byste jej na své hlavě.

POZOR! Můžete hlasovat pouze pro jeden účes! Anketa ZDE: //zena-in.cz/anketa_special.asp?id=135 

 

Reklama