Produkty Dove go fresh jsou určené především mladým ženám a vyznačují se svěží vůní. Svěžest je přesně to, co patří do jejich života. Jsou aktivní, energické a nezávislé. Stejně jako nová řada produktů Dove go fresh.

Aktivním přístupem k životu žena září a dělá tak svět krásnějším. Tím, že je spokojená sama se sebou, cítí se lépe a je sebevědomější. Proto, aby se mohla cítit svěže v každém okamžiku, značka Dove vytvořila tři typy vůní. Každá žena si tak může vybrat tu, která ji nejvíce charakterizuje.

 

První z nich, fresh touch, je určena dívkám a ženám, které svou svěžest nacházejí v pohybu a zdravém životním stylu. Vůně okurky a zeleného čaje je skvěle osvěží během každé sportovní aktivity. Mohou si vybrat sprchový gel, pěnu do koupele, krémovou tabletu, tekuté mýdlo s náhradní náplní, tělové mléko a deodorant ve spreji, tuhý deodorant nebo roll-on.

 

Výrobky energize voní grapefruitem a citronovou trávou. Jak už sám název napovídá, osvěží především přívalem energie, která se z vůně uvolňuje. Citrusové vůně jsou známé svým vlivem na dobrou náladu. Tato varianta se tedy hodí pro dívku, která se ráda baví ve společnosti a život prožívá s úsměvem na rtech. Produkty z varianty energize jsou sprchový gel, krémová tableta a tekuté mýdlo s náhradní náplní, deodorant ve spreji a roll-on.

 

Třetí varianta nové řady je chladivě svěží vůně cool. Tvoří ji výtažky svěží máty a leknínu. Tato nevšední kombinace potěší originální dívky a ženy. Leknín je symbolem ženskosti a čistoty, a taková je i žena, pro kterou se nejvíce hodí vůně cool. Má ráda vše tvořivé a žije kulturním životem. Osvěžit se vůní cool může žena díky sprchovému gelu a dvěma typům deodorantů (sprej a roll-on). 

 

Příjemná změna na ženy také čeká ve vylepšeném tvaru kuličkového deodorantu roll-on. Ten má nový obal, takzvaný „hlavou dolů“. Dynamický tvar usnadňuje použití a navíc dobře charakterizuje aktivní styl života dívek, které ho používají. V tomto období mnohé z nich chtějí vyzkoušet nové věci a některé se nebrání ani adrenalinovým sportům. Roll-on deodoranty „hlavou dolů“ najdete ve všech třech variantách vůní.

 


Již tradičně všechny produkty nové řady Dove go fresh obsahují také ¼ hydratačního krému. Pečují tak o jemnost a zdraví pokožky.

 

Jiskřivá a osvěžující vůně nové řady Dove go fresh je tu pro všechny typy žen a dívek. Každá má šanci najít si tu svou, nejoblíbenější. Může se tak cítit svěže a čistě po celý den.

 

Go fresh ale nejsou jen produkty, jde o celý přístup kosmetické značky Dove k mladým dívkám a ženám. Go fresh znamená být aktivní, svěží a užívat si svého mládí naplno. Značka Dove si je vědoma, že mladé ženy jsou často příliš kritické ke svému vzhledu. Proto jim chce ukázat, že právě ony se svým mládím a energií tvoří svět krásnější. Aby si to uvědomily, Dove s řadou go fresh chystá v průběhu roku ještě další překvapení. Speciální aktivity vybrané podle každé vůně Dove go fresh se odehrají na několika dámských jízdách. Během nich budou ženy moci  ukázat naplno své nasazení pro život a skrze něj i svou přirozenou krásu.

 

Protože svět je krásnější právě díky ženám. Go fresh!

Reklama