Chcete zažít příjemnou relaxaci, která na vás bude mít pozitivní ozdravující účinky? Vyberte si z pěti druhů koupelí HERBASPA, které obsahují extrakty z léčivých bylin, které pomohou vyléčit každé tělo i mysl. Český výrobce s historií sahající až do roku 1897 představuje sadu unikátních pečujících koupelí. Poznejte blahodárnou sílu levandule, máty, lemongrassu a kosodřeviny.

KOSODŘEVINA: NEPĚNIVÁ

HerbaspaZaručeně pomáhá při:

 • chřipce, rýmě a nachlazení
 • dně a revmatismu
 • alergii a senné rýmě
 • celkové únavě organismu

Relaxační nepěnivá koupel KOSODŘEVINA dovede pohladit po duši a uklidnit mysl. Hlavní podíl na jejích relaxačních účincích má přírodní kosodřevinová silice, která se získává z mladých větviček borovice kleč. Ta roste zejména v horských oblastech nebo na rašeliništích a nebývá vyšší než 2 metry. Kosodřevinová silice významně posiluje pohybový aparát a má blahodárné účinky na horní cesty dýchací. Mít ji po ruce při zimních nachlazeních je doslova výhrou!

Více informací najdete zde.

LEMONGRASS

HerbaspaZaručeně pomáhá:

 • při ztrátě koncentrace
 • pro zlepšení psychické výkonnosti a         
 • odolnosti v obdobích stresu
 • očistit a nastartovat organismus

Pro všechny, které trápí vypjaté a stresující situace, je na míru ušitá osvěžující bylinná koupel LEMONGRASS. Citrónová tráva, která má krásné české jméno „voňatka citronová“ je statná a vytrvalá tropická tráva z Jihovýchodní Asie. Silná citrónová vůně dovede mimořádně nastartovat a nabudit k vynikajícím výkonům. Obsahuje flavanoidy, působící jako antioxidanty. Tělo se díky nim snadno umí zbavit toxických látek, které poškozují buňky, tkáně či nervový systém. V případě, že na organismus zaútočí chřipka nebo jiná nemoc, nezatížený imunitní systém se s ní snadno vypořádá.  

Více informací najdete zde.

LEVANDULE

HerbaspaZaručeně pomáhá při:

 • migrénách a bolestech hlavy
 • nespavosti a únavě
 • odstraňování revmatických bolestí

Harmonizující bylinná koupel LEVANDULE je jednou z nejoblíbenějších léčivých koupelí. Levandulovou lázeň si lidé dopřávali již od dob antiky. Zlepšuje prokrvení těla, tříbí mysl a zklidňuje organismus. Dnes si fialkovou krásku spojujeme i díky legendární písni Hany Hegerové a Petra Hapky zejména s romantickými chvilkami. Pokud budete chtít připravit koupel pro svou lásku, je „budeš má, levandulová, úplně levandulová, famózně levandulová,“ ta pravá!

Více informací najdete zde.

KOSODŘEVINA: PĚNIVÁ

HerbaspaUnikátní pěnivá bylinná koupel KOSODŘEVINA slaví v roce 2016 výročí: na trhu je již 33 let. Dříve se v lékárnách prodávala pod názvem Calmonal a byla dokonce registrovaným léčivem. Dnešní moderní receptura je vylepšená o zjemňující sůl z Mrtvého moře. Koupel nepění jen náhodou: pěna má funkci izolantu, který dlouhodobě udržuje ideální teplotu lázně na 38 stupních. Zahřeje organismus a zejména v zimních měsících je tak balzámem na tělo.

Více informací najdete zde.   

MÁTA

HerbaspaZaručeně pomáhá:

 • povzbudit
 • pročistit a ochladit organismus
 • urychlit hojení při poraněních kůže

Povzbuzující bylinná koupel MÁTA s vámi vydrží po celý rok. Jako jednu z mála bylin si ji skutečně užijete i v létě. V lázni umí příjemně ochladit svaly a ztlumit bolesti kloubů a svalů. Vítanou pomocí tak bude i po náročném sportovním dni na kole nebo na treku. Přináší celkovou úlevu a díky tomu, že působí dezinfekčně, je vhodná i při chřipce či nachlazení a jiných nemocech, které postihují dýchací cesty.

Více informací najdete zde.

JAK SE V BYLINKCÁCH SPRÁVNĚ KOUPAT?

HerbaspaJeden sáček koupele HERBASPA obsahuje doporučené množství bylinného extraktu pro komfortní lázeň. Voňavou bylinnou koupel si připravíte při teplotě okolo 38° - 40° a doporučuje se v ní setrvat po dobu 20 minut.

Bylinné koupele HERBASPA si můžete vychutnat v pěti různých variacích: levandule, kosodřevina pěnivá a nepěnivá, lemongrass a máta.

Balení bylinných koupelí HERBASPA obsahující 5 koupelí všech druhů stojí 289 Kč, 10 koupelí jednoho druhu pořídíte za 449 Kč.

Bylinné koupele HERBASPA zakoupíte na e-shopu www.herbadent.cz a ve vybraných prodejnách.

Herbaspa

Reklama