Už se těšíte na slunné léto a plánujete, jak budete cestovat, naučíte se pétanque či třeba jezdit na in-line bruslích? A nebo jste si už napsala seznam všech hradů, zámků a památek, které chcete letos určitě zhlédnout?

Ať už se chystáte někam do zahraničí, nebo budete poznávat jenom domácí krásy, či "pouze" odpočívat s dítětem u pískovište, měla byste myslet i na svoje zdraví.
Právě v horkém slunném počasí dochází velmi snadno k zapaření a ke vzniku následných zdravotních problémů na intimních místech.

Chcete ochránit svoje tělo a přitom být naprosto v pohodě a nemuset si dělat starosti s tím, co na sebe, aby "to" nebylo vidět?
Zkuste prodyšné slipové vložky Ria Air Active Light, které bezpečně chrání a zároveň umožňují pronikaní vzduchu k citlivým partiím těla.
Vložky jsou unikátně tvarovány do podoby písmene V, a díky tomu se optimálně přizpůsobí tělu. Je to výhoda, neboť umožňují naprostou volnost pohybu i při sportování.
Komfort při nošení zaručují i boční měkké okraje a speciální povrch sensitive dry, který odvádí všechnu vlhkost dovnitř a vytváří příjemný pocit sucha.

 I když jsou Ria Air Active Light velmi tenké a díky tomu i diskrétní, obsahují velmi savé jádro, takže spolehlivě pohltí všechnu tekutinu i pachy.
Vložky jsou dermatologicky testovány, příjemně se nosí a zajistí vám pohodu i při tom nejnáročnějším sportu.

Prostě vše pro příjemné slunné léto.  

 

Ještě více sluníčka vám pak do života může přinést radost z výhry v naší soutěži  

Chcete-li si tedy zpříjemnit léto a případně "provětrat" mozkové závity, soutěžte s námi ZDE

Přejeme vám hodně štěstí!!!            
Reklama