satyNosíte rády šaty? Charakter této jedinečné součásti ženského šatníku se mění podle módních trendů a barevnosti i podle preferencí zákaznic. Výběr zejména letních šatů, které nabízí Steilmann Praha, spol. s r.o. pod značkami Steilmann, Kapalua i Apanage je natolik široký, že jistě uspokojí estetické představy a praktické nároky na pohodlí a údržbu. Úroveň kvality převyšuje cenovou hladinu šatů.

Z hlediska použitých materiálů jsou nejčastěji zastoupeny přírodní materiály jako měkká bavlna v hladké struktuře atlasové vazby, již tradiční len a luxusní hedvábí. Nechybí ani viskóza s vláknem Lycra, která je hlavním materiálem pro velmi praktické a pohodlné úpletové šaty.

Barevnost je rovněž velmi rozmanitá. Nejzářivější jsou teplé barvy pink a odstíny oranžové, fialové, červené, trávově zelené v kombinaci s bílou. Svůj slavný návrat slaví dlouho opomíjená modrá barva v celé škále od bledě modré až po noční modř. Nadčasová ale stále elegantní je kombinace černo bílé, se kterou se rovněž v hojné míře v kolekci šatů setkáme. U velmi elegantních šatů převažují uni barvy, ale na mnoha modelech se setkáme s veselými květinovými vzory, často uspořádaných do kanty u dolního okraje. Nesmí chybět animální vzory, které se stále drží v popředí zájmu, tentokrát v podobě žirafí srsti a hadí kůže. Firma Steilmann přichází na trh i s novinkou tzv. Ink-Jet technologii barevného tisku v 3D optice, která zajišťuje maximální barevné spektrum, i velmi jemné odstíny. Tato technologie je uplatněna jak na bavlně, lnu i polyesteru.

saty

Střihově jsou šaty velmi různorodé, od jednoduchých nekomplikovaných pouzdrových šatů, které však poskytují prostor pro vlastní fantazii při osobitém „dotažení“ modelu šperky, pásky apod. Velmi oblíbené jsou i úpletové šaty, často se zavinovacím efektem, které poskytují maximální pohodlí, a pro nemačkavost, snadnou údržbu i minimální objem jsou velmi vhodné na cestování i denní nošení. Dívčím, romantickým dojmem působí šaty v empírové linii nebo v X linii se zvýrazněným pasem.

saty

Mimořádným, přímo kreativním nábojem jsou nabité šaty značky Apanage, kde jsou kombinované velmi zajímavé prvky, jako úplety s plisé, bodově nadrhnuté plochy. Šaty jsou ve stylu „country“ s charakteristickým patchworkovým dezénem, i velmi elegantní lila rafinované modely. Pro letní slavnostní příležitosti jsou určeny čistě hedvábné šaty s květinovými i grafickými vzory v překvapujících barevných kombinacích.

Velmi důležitou součástí dámské garderoby jsou kabelky, na které se firma Steilmann v posledních sezonách zvlášť zaměřila. Zahájila spolupráci s významnou italskou firmou Mazzini, která patří rovněž k Miro Radici Group. Kabelky jsou k modelům přesně doladěny v barvách i ve stylu.

saty

Šaty jsou pro naše zákaznice, které hledají změnu a mimořádnost, tzv. „Top téma“, a troufáme si tvrdit, že u našich šatů jde kreativita a prodejnost ruku v ruce.

Reklama