Zveme vás na přehlídku kabátů mladé návrhářky Zdeňky Imreczeové, které jsou unikátní svou jednoduchostí a variabilitou. Uspokojí jak milovnice ženských linií, nadčasové klasiky, tak sportovního stylu. Dají se nosit na několik způsobů, takže v nich budete vypadat stále jinak.

Mladou návrhářku Zdeňku Imreczeové už nejspíš znáte.

Představili jsme ji v těchto článcích:

Její tvorbu charakterizují jednoduché linie, neutrální barvy a kvalitní zpracování. Ale také nepostradatelná hravost a skvělé nápady. Tím se její modely stávají nadčasovými a velmi přizpůsobivými. U nové kolekce kabátů to platí dvojnásob. Většina modelů se dá nosit na několik způsobů, takže se dají využít k různým příležitostem.

kabáty

Do své kolekce zařadila mimo jiné velmi aktuální zavinovací kabáty, které se přizpůsobí ženské postavě a vytvoří svůdnou siluetu, ale můžete je nosit i volně bez pásku, takže získáte ležérní uvolněný vzhled.

kabáty

Dalším zajímavým kouskem je vlněný kabát v rovné linii zdobený koženou légou, která nahrazuje límec. I tento kabátek je možné nosit s páskem i bez něj a bude slušet většině postav. Ženám s útlým pasem, ženám „bez pasu“, ale i těm baculatějším, které opticky zeštíhlí.

kabáty

Pokud vaše srdce touží po kabátku v siluetě přesýpacích hodin, známé z období padesátých let, mohl by vás zaujmout zavinovací model s kolovou sukní a postaveným límcem, který působí velmi  smyslně.

kabáty

Ani sportovně založené ženy nepřijdou zkrátka. Pro ně si Zdeňka připravila obzvlášť zajímavé modely z prošívané „šusťákoviny“, na nichž uplatnila svůj smysl pro detail. Oblíbené prošívání je nejen funkční, ale i ozdobné, takže sportovní a ležérní styl získává navíc punc ženskosti. 

kabáty

Nechybí ani model tříčtvrtečního kabátu s výraznými kapsami a kapucí inspirovaný army stylem.

kabáty

Více modelů si prohlédněte ve fotogalerii

Čtěte také:

Reklama