Rády se podíváte na statná mužná těla? Chcete si vybrat chlapa, který bude opravdu stát za to? Teď máte jedinečnou možnost...

Na našem spřáteleném serveru www.ukazse.cz právě probíhá soutěž Chlape, ukaž se! Na TĚCHTO stránkách tak můžete nejen obdivovat zájmy a dovednosti několika desítek odvážných mužů, ale hlavně je hodnotit podle fotografií. Chlapský výherce se stane tváří www.ukazse.cz a získá fotografie od profesionálního fotografa.

Kdo jiný by měl hodnotit soutěžící muže než ženy? Máte na to zhruba měsíc, na konci prázdnin proběhne velké finále. Tři z mužů se o vaši přízeň utkají na Ukažse.cz a zároveň i na Ženě-in. Do té doby vás o průběhu soutěže budeme informovat.

Už teď pište do diskuse pod článek, který z mužů vás zaujal, komu jste daly hlas a proč. A tady jsou tipy redakce:

Míša - Bolis:

Snooggy asi bude normální kluk, celkem pohlednej - i když to trochu vypadá jako „Koukej, mám rád zvířátka", doufejme, že hned po focení nepraštil s tou němou tváří do pangejtu. No taky je pěknej ten Bolis, ale asi bude pěkně sebestřednej.

 

Eva - Misugass:

Úplný ideál (viz můj oblíbenec Rocky Marquette) to není, nicméně jako jeden z velmi mála se netváří nabubřele. Zveřejnil jen jednu fotku, takže předpokládám, že až takovou chuť stavět se světu na odiv nemá. Zapřísáhlý metrosexuál tedy nebude, což je další plus. I když posoudit člověka podle jedné, navíc aranžované fotky není úplně hračka, myslím, že tenhle člověk bude pohodář a možná trochu stydlín. A smíšek. Má totiž veselé oči. Radši bych si od chlapa poslechla sérii vtipů než to, kolik za poslední měsíc ten dotyčný přibral svalové hmoty.

 

Petra - S.tanley1:

Nejvíc z nabídky „krasavců" se mi líbí S.tanley1, jak jsem zjistila z jeho profilu, je to Standa. Sice se dá těžko soudit z jedné fotky, ale rozhodně mě na něm zaujaly na první pohled oči. Nemám sice ráda ty svalnatce, co na Ukažse mají fotky do půl těla a ukazují své bicepsy, tricepsy a já nevím co ještě. Tenhle chlapík je ještě na hraně únosnosti. Z profilu jsem si vyčetla, že je sportovec a těch sportů zvládá celkem hodně, což není nikdy k zahození, pecivál by mě nenadchnul. Další plus je, že má psa, ty já mám taky ráda, a pak taky jedna fajn vlastnost je, že nekouří. :) No není on takhle náhodou pan dokonalý"?


 

Klárka - cabernetsauvignon

Na první rozklik jsem z toho výběru byla poněkud nešťastná – samá mladá žížala, buď divně osvalená, nebo moc hubená. A na co jsem extraalergická, to jsou takoví ti – no, já jim složitě říkám misogynní metrosexuálkové. :)
O to víc mě v té přehlídce do bezvědomí vystajlovaných maníků a jiných medvídků a miláčků zaujal „cabernetsauvignon“ – někdo s takovým nickem snad nebude beznadějně nudný patron. Je to sympatický mladý muž, vypadá velký a hlavně silný a s někým takovým bych se určitě neztratila – nebo se nebála ztratit. Nestudovala jsem jeho profil do velkých podrobností, ale musela jsem se rozesmát, když jsem se dočetla, v jakém je znamení… astrologie zřejmě má něco do sebe a „možná je možné“, že to funguje i přes monitor. Takže já hlasuju pro sauvignona – klidně bych si s ním láhev dala. :)

P.S.: Tohoto krasavce zvolila i Zuzka a připsala tuto poznámku: Má pěknou fotku u moře, tak doufám, že by mě bral s sebou. Navíc se mi líbí jeho nick – mohli bychom mít společné zájmy...

P.P.S.: Linda: Stačila jedna vteřina a bylo jasno. Asi tak proběhla moje volba, žádný jiný už nemá šanci.

Maruška - Sexsymbol

Je to jednoduché – jsou tam samí mladí kluci a skoro žádný pořádný chlap protřelý životem. V mém věku je tam jediný Sexsymbol, a i když to asi nebude úplný ideál, je z Ústeckého kraje, kde to mám moc ráda... :)

Zapojte se také do hodnocení několika desítek mužů na Ukažse.cz. Komu jste klikem na stránkách dali hlas?

Reklama