Takže abychom při spánku nemrzli pod tenkou přikrývkou, když máme rádi teplo nebo se naopak nepotili pod přikrývkou vysoce hřejivou, je třeba přikrývku vybírat také podle hřejivosti. Každý z partnerů tak může mít i odlišnou přikrývku dle svých preferencí.

V JMP Studiích zdravého spaní můžete vybírat z mnoha přikrývek různých hřejivostí. Všechny jsou z české produkce, vyznačují se použitím vysoce kvalitních materiálů a jsou i velmi kvalitně ušité. Mají tak nejen výtečné užitné vlastnosti, ale i dlouhou životnost.

Silver Plus

Mnohým vyhoví přikrývky univerzální, tzv. celoroční. Mají střední hřejivost a na výběr je několik typů – podle typu použité povrchové tkaniny. K nejoblíbenějším – i díky výhodné ceně – se řadí Silver Plus s obsahem stříbrných iontů, které přikrývce dodávají antibakteriální vlastnosti. Doporučit můžeme přikrývky Tencel které díky obsahu přírodní celulózy dobře odvádějí vlhkost. Pro děti nebo alergiky jsou vhodné vyvařovací přikrývky San Family s možností praní na 90 °C.

Tencel

Pokud spíte v chladnější místnosti nebo jste zimomřiví, tak pro vás jsou ideální přikrývky Dueto. Náplň je rozdělena do dvou vrstev, které jsou odděleny vzduchovou mezerou. Díky tomu má přikrývka vysokou hřejivost.

San Family

A pro věčně horkokrevné nebo pro horké letní noci můžete pořídit třeba letní přikrývku Siluran, která díky speciální povrchové tkanině zajišťuje rychlý odvod potu z těla do povrchové tkaniny a její rychlé odpařování. Díky tomu je dosahováno jak chladícího efektu, tak i vytvoření suchého mikroklimatu v lůžku.  

Ke každé přikrývce můžete pořídit polštář ve dvou velikostech. Polštáře jsou opatřeny zipy.  Jejich údržba je tak jednodušší a také si můžete regulovat množství náplně v polštáři.

Kompletní nabídku přikrývek a polštářů najdete ZDE.

  • JMP Studio zdravého spaní
  • www.loznice.cz
     
     
     
Reklama