Vyberte posledního finalistu!

 

Mezinárodní soutěž o nejlepší změnu image Bomton Cup 05 se rozbíhá na plné obrátky. Máte možnost ovlivnit postup finalisty, který se vám bude nejvíce líbit! Komu dáte hlas a koho pošlete k šípku??? Třeba právě váš hlas ovlivní pořadí!

 

 

Pořadatel, Bomton vlasové a kosmetické studio a.s.,  připravil ve spolupráci s mediálním partnerem soutěže, portálem atlas.cz, audiovizuální záznam neveřejného semifinále, které proběhlo ve dnech 14. a 15. 5. 2005 v Praze. Na vlastní oči můžete během léta na live.atlas.cz   sledovat  proměnu, obyčejných a mnohdy nevýrazných tváří žen, do podoby zajímavých krásek s vlastním charisma.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Záznam obsahuje vedle 36 soutěžních proměn, z celkového počtu 324 přihlášených do výběrového kola, i rozhovory s jejich autory a modelkami. Své komentáře pronáší také porotci, kteří se svými preferencemi zasloužili o postup jedenácti nejlepších týmů z celé ČR a SR do finále. Jejich vkus můžete zhodnotit při prohlídce vítězných fotografií na www.bomtoncup.cz, ale souhlasit s ním nemusíte.

 

Dvanáctý, poslední finalista totiž postupuje na základě výběru veřejnosti! Na www.bomtoncup.atlas.cz můžete sami podle fotografií posoudit, která z proměn je podle vašich měřítek ta nejzdařilejší a dát právě jí hlas.  Posílejte  sms ve tvaru kiss bomton číslo týmu na 900 09 06 a hlasujte tak pro svého favorita. Cena 1 sms je 6 Kč a hlasovat můžete ze všech mobilních operátorů v ČR i SR neomezeně. Ve své volbě se nemusíte unáhlit, protože vystavené fotografie na www.bomtoncup.atlas.cz vám budou k dispozici celé léto a po celou tuto  dobu, od června do srpna  2005, budou průběžně a pravidelně zveřejňovány výsledky sms hlasování na www.bomtoncup.cz.

Odesilatelé sms budou v letních měsících, vždy v pátek – 10. 6., 24. 6., 15. 7., 19. 8., 26. 8.,

 losováni na Rádiu Kiss 98 fm, a odměněni volnou vstupenkou na závěrečnou Megashow 3. tisíciletí GAME VISAGE, pořádanou, za přítomnosti hvězd a TV kamer, večer  19. 10. 2005 v Průmyslovém paláci na pražském Výstavišti. 

 

Více informací na www.bomtoncup.cz .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Námětem  finálové megashow, spojené s vyhlášením výsledků, je tentokrát ultramoderní svět počítačových her, svět nekonečných možností.

Vloni se závěrečná show Bomton cupu konala ve Státní opeře Praha a zhlédlo ji 1000 diváků v sále a několik tisíc dalších u TV obrazovek.

 

Letos se programová skladba opět drží základní linky – image.  Zábavný program, kde se před zraky diváků soutěžní modely dlouze nestříhají, nečešou a nelíčí přímo na scéně, ale   procedura proměny je zdokumentována na projekcích, se skládá z  hudebních vstupů, dance a fashion show, ale i tuzemské a zahraniční hair show. 

 

Scénář, režie a choreografie Láďa Beran, tvůrce muzikálu Rebelové a filmů Blade II. a Hellboy,   hudební linky Pavel Holý – Holy Sound, multimedia Phase, light, sound a stage M.P.K. stage.  Producent Bomton a.s., kontakt Radka Červinková.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama