Mezinárodní soutěž o nejlepší změnu image čeká na vaše hlasy. Prohlédněte si na www.bomtoncup.cz fotografie semifinálových proměn, vyberte svoji favoritku a pomozte jí svými sms do finále.  

Již tradičně mění soutěžní týmy kadeřníků a vizážistů image modelek, které nemají s profesionálním modelingem nic společného. Jedná se o „obyčejné“ slečny a paní, které se díky médiím dověděly o této příležitosti a přihlásily se s přáním proměnit se a zkrásnět.

Jak se taková nová podoba rodí sledujte na play.cz.

Do červnového semifinále se probojovalo 29 soutěžních týmů z více než dvou set přihlášených. A pouze 13 nejlepších postupuje do podzimního velkého finále. Šťastných 12 už vybrala odborná porota, ve které letos zasedá například modelka Andrea Verešová, módní návrhářka Jana Bergová, make-up artist Pavel Bauer nebo nejlepší slovenský kadeřník roku 2005 Marek Kopanica. 

O posledním třináctém  finalistovi rozhodnou vaše sms hlasy na www.bomtoncup.cz . A některým vylosovaným z vás přinesou volné vstupenky na závěrečnou megashow Bomton Cup Viaderm, která se koná 23. října v Hudebním divadle Karlín  v Praze. Kromě toho, že se tady dozvíte, kdo se stane letos nejlepším „imagemakerem“ a vítězem 5. ročníku soutěže, uvidíte skvělá taneční čísla, inspirativní vlasové i módní show,  uslyšíte výbornou muziku a ještě více během dvouhodinového programu. 

 

 

Generální partner Viaderm; Hlavní partneři: Stavby Kühn, Vrtný a geologický průzkum, L´Oréal ČR, Hotel Angelo, Pytlík;  Partneři: Kadeřnický servis, Steilmann, Šperky Jitka Kudláčková, Pohner, Vokapo, Bema, GKR Holding, MK Floria, Seos, Zopas; Hlavní mediální partneři: Expresradio a Glanc; Mediální partneři: Hair and Beauty, Žena-in.cz, Juicy, Dieta, Moje psychologie, StudioZone, Beneta, Houser a Play.cz

Reklama