Obchody se začínají plnit, a to je neklamným důkazem, že předvánoční nákupní horečka již začala. Sháníte dárek pro své děti, vnoučata, brášku, sestřičku, zkrátka pro děti? Záleží vám, aby byla hračka, kterou dětem koupíte kvalitní, bezpečná, dítě zaujala a dlouho vydržela? Víte, jaké hračky chcete dětem koupit? Poradíme vám! Nechte se inspirovat „Hračkou roku"!

hračkaProjekt Hračka roku právě startuje svůj druhý ročník. Soutěž přichází s cílem pomoci rodičům orientovat se v nepřeberném množství hraček, kterými je v současné době náš trh zaplaven. Vítěze jednotlivých kategorií určí odborná porota a možnost hlasovat má i veřejnost, a to na stránkách www.hrackaroku.cz. Hlasujte v projektu Hračka roku 2009! Hlasovat můžete do 31. 12. 2009.

Každá hračka, která ve své kategorii získá ocenění, bude viditelně označena symbolem, který bude pro rodiče zřetelným signálem kvality.

Kromě náročných kritérií na kvalitu musí hračky zároveň podporovat tvořivost, zájem a samostatnost dítěte. V soutěži je vyhlášeno celkem 9 kategorií s tím, že samostatně je vyhlášen také absolutní vítěz, který získá nejvíce hlasů jak od poroty, tak i od spotřebitelů.

První ročník soutěže se uskutečnil v roce 2008, kdy proběhlo hlasování za účasti veřejnosti a odborné poroty. Hračkou roku 2008 se stala stavebnice Vila od firmy Lego. Kdo získá ocenění Hračka roku 2009 v letošním roce, mohou rozhodnout rodiče i děti. Každý 20. hlasující obdrží dárek. Navíc v celém průběhu hlasování bude na webových stránkách projektu vidět aktuální pořadí hraček, což může posloužit jako skvělá inspirace k nákupu vánočního dárku.

Nechte se inspirovat Hračkou roku a vyberte „tu pravou hračku pro své dítko"! Vždyť co můžete vidět krásnějšího než rozzářené dětské oči pod stromečkem.

Hračky roku oceněné v minulých letech, které na stránkách www.hrackaroku.cz najdete, můžete zakoupit v sítí prodejen Sparkys www.sparkys.cz.

Nechte se inspirovat kvalitou a věřte, že vaše děti tuto snahu jistě ocení!