Jaro je obdobím, kdy se plánují svatby. Každá nevěsta neřeší jenom šaty, ale i účes, neboť vlasy jsou, jak známo, korunou krásy. Nehodláte se vdávat? Nevadí, i vás můžou nové trendy ve svatebních účesech zajímat a inspirovat.

Koukla jsem na Facebook Vlasového studia Vavruškových, abych zjistila, co je nového v účesových trendech, a mimo jiné mne zaujaly půvabné účesy nevěst.  A tak jsem si řekla, že se s vámi musím podělit o své dojmy.

Každá nevěsta chce být ve svůj svatební den co nejkrásnější. A také trochu jiná, trochu překvapivá, rozhodně víc ženská, a hlavně upravená a elegantní. No uznejte, která nevěsta by nechtěla slyšet: „No né, ty jsi dnes nádherná!“

Ano, ve svatební den víc než kdy jindy bude středem pozornosti a zůstanou jí fotky, na kterých jí to prostě musí slušet.

Šaty jsou jedna věc, ale troufám si tvrdit, že obličej a účes vnímáme přece jenom pozorněji. Sebekrásnější šaty nevyniknou, když jim bude dělat „společnost“ neupravený nebo všední účes. A naopak. Šaty mohou být prosté, ale krásný účes bude jejich dokonalou korunou.

Své o tom ví kadeřnice Irena Vavrušková. Přečtěte si s ní zajímavý rozhovor ZDE

A prohlédněte si úžasné svatební účesy z její aktuální svatební kolekce.

Vybrala byste si?

Čtěte také:

 

Reklama