Chcete pro malého uživatele tu nejvhodnější hračku, která bude všestranně rozvíjet dítě, podporovat zájem, tvořivost, samostatnost. Zároveň očekáváte, že bude bezpečná, příjemná vzhledem a bude odpovídat věku dítěte. Trh nabízí velké množství hraček z domácí a zahraniční produkce a vy se ne vždy umíte zorientovat v této široké nabídce.

 

Na základě této skutečnosti vznikla myšlenka uspořádat neziskový projekt „Hračka roku“. Tento projekt má napomoci nám spotřebitelům zorientovat se v široké nabídce.

 

Do soutěže byly zaregistrovány nové a inovované hračky, které si můžete zakoupit v maloobchodní síti v České republice.

 

Kategorie soutěže „Hračka roku“

Odborná nezávislá porota vybrala 5 výrobků v těchto kategoriích: Baby, Hračka pro předškolní věk, Hračka pro holky, Hračka pro kluky, Hra, Kreativní hračka, Vzdělávací hračka, Interaktivní hračka, Stavebnice.

 

Kandidáti z jednotlivých kategorií používají logo „Nominace na hračku roku“, a proto je snadno naleznete ve svých oblíbených hračkářstvích. Nyní až do 31. 12. 2008 můžete hlasovat na internetových stránkách www.hrackaroku.cz.

 

Součastně s Vaším hlasováním probíhá hodnocení daných výrobků nezávislou odbornou porotou, která zvolí vítěznou hračku na poli odborném. V každé soutěžní kategorii tak budou vyhlášeny až dvě vítězné hračky, z nichž jedna získá cenu veřejnosti, a druhá, pokud bude odlišná, cenu odborné poroty.

 

Vyhlášení vítězů soutěže „Hračka roku 2008“

Oficiální vítězové jednotlivých kategoriích budou dne 26. 3. 2009 slavnostně vyhlášeni za přítomnosti hostů z oblasti maloobchodu, výroby, distribuce a médií.

 

A my zákazníci konečně přestaneme tápat při výběru nejvhodnější hračky. V hračkářství nalezneme označené výrobky jednotlivých kategorií logem „Nominace na hračku roku“ a „Hračka roku“, které jsme sami pomohli vybrat svým hlasováním.

Reklama