Požádali jsme účastníce grilovací akce, aby nám napsaly, jak jim testované Výběrové špekáčky Řezníkův talíř chutnaly. Jaké jsou jejich recenze? Přečtěte si některé z nich:

62f0d6fc782a3obrazek.png
Foto: Michal Protivanský
 
62f0d805750caobrazek.pngNení špekáček jako špekáček. Jsem v tomto směru rozmazlená... musím souhlasit s oceněním ve Spotřebitelském testu Blesku, špekáčky mají výraznou chuť, moc mi chutnaly a rozhodně se během léta pro ně v PENNY zastavím.
 
62f0d808845f9obrazek.pngUzeniny u nás doma moc často nejíme, ale špekáčky si ujít nenecháme. Od té doby, co bydlíme na venkově a na zahradě máme ohniště, opékáme je alespoň jednou do měsíce. Stal se z toho takový náš rodinný rituál. Když už ale kupuji uzeniny, dávám si pozor, aby šlo o kvalitní produkty. Zajímám se tedy o složení. Sázkou na jistotu jsou pro mě Výběrové špekáčky značky Řezníkův talíř z PENNY, které mají 80 % masa a jsou v jedlém vepřovém střevě, takže je dětem nemusím loupat. Chutnají skvěle. Vždycky jich koupíme víc, protože jeden nikomu nestačí.

62f0d76be83bfobrazek.png
Foto: Michal Protivanský
 
62f0d80b66225obrazek.pngŠpekáčky u mě vždy patřily k létu a prázdninám. V nedávné minulosti jsem občas koupila něco, co se špekáčku opravdu jen podobalo. Proto jsem byla zvědavá na Výběrové špekáčky z PENNY a jsou fakt dobré. V přírodním střívku, šťavnaté a masité. Nejsou přesolené ani nevyniká jiná než klasická a správná chuť špekáčků. Přečetla jsem si i složení, což je dnes důležité a můžu vřele doporučit.
 
62f0d811cb3dcobrazek.pngŠpekáčky k létu rozhodně patří. Nutriční specialisti z nich možná šílí, ale jednou za čas po nich sáhneme všichni rádi a rozhodně se vyplatí dbát na správný výběr. Ty Výběrové špekáčky z PENNY s 80 % masa (v poměru 54 % vepřového a 26 % hovězího) jsou moc chutné. Oceňuji, že nejsou přesolené a jejich složení je opravdu poctivé, mouku v nich nenajdete… Příjemné opékání!

62f0d77d11204obrazek.png
Foto: Michal Protivanský
 
62f0d817ee32cobrazek.pngChuť špekáčků mě velmi potěšila. Nejsem úplně velký příznivec této uzeniny, avšak tyto mají skvělou chuť masa, takže si je určitě ještě někdy dám, až bude „špekáčková“ příležitost. Osmdesát procent je zkrátka dost, aby to dodalo špekáčkům skvělou chuť. Moc mi chutnaly s klasickou plnotučnou hořčicí. 
 
62f0d81aa5b43obrazek.pngVýběrové špekáčky z PENNY mi chutnaly, složení je skvělé, mohu doporučit.

 
62f0d81d7fc7aobrazek.pngŠpekáčky jím zřídka, tak jednou dvakrát do roka, většinou u nějakého ohně. Nemám moc ráda tučné, a to špekáčky většinou jsou. Špekáčky z PENNY mě překvapily, že v nich bylo opravdu dost masa a méně tuku a chutnaly mi. Navíc když se k nim přidal dobrý salát, kterých na ochutnávce bylo více, tak jsem si i na špekáčku pochutnala. Tak až budeme někdy příště kupovat špekáčky, tak asi pro ně zajedeme do PENNY. Jinak celá ochutnávka Penny byla moc příjemná a byla to možnost ochutnat zase něco nového a inspirovat se. Třeba zelný salát s koprem byl fakt pecka, netradiční, ale skvělá kombinace a chuť. :-)

62f0d78eeb8c3obrazek.png
Foto: Michal Protivanský
 
62f0d82081ef7obrazek.pngGrilované špekáčky PENNY byly výborně ochucené, krásně křupavé a voňavé, moc jsme si pochutnali.

62f0d822db2bbobrazek.pngZa nás bezkonkurenčně nejlepší špekáčky.

62f0d8258367cobrazek.pngJe dobré vědět, kam pro dobré špekáčky, když chci grilovat tyto uzeniny. Složení je perfektní, stejně jako chuť. I to, že získaly ocenění je pro mě důležitá informace.

62f0d82818d64obrazek.pngVždy je dobré ochutnat něco, co normálně moc nekupuji. Špekáčky mě mile chuťově překvapily, je to určitě dobrá inspirace.


Děkujeme testerkám za pozitivní recenze. I nám v redakci Výběrové špekáčky Řezníkův talíř z PENNY moc chutnaly. Pokud je máte také rádi, vyzkoušejte je.
Pro milovníky opékání špekáčků pak PENNY nabízí špekáčky z řady NA GRIL! a špekáčky Řezníkův talíř. Právě ty vyhrály aktuální spotřebitelský test deníku BLESK a získaly nejen zlatou pečeť za celkové vítězství, ale i pečeť stříbrnou, a to za nejlepší chuť. 

62f0d8713f168obrazek.png


 Naše články - Grilujeme s PENNY:

62f0d7197f91bobrazek.png

Reklama