Česká firma mění spánkové návyky napříč Evropou

sp1.jpg
ProSpánek navazuje na tradici tuzemské společnosti Centrum zdravého spánku, která na domácím trhu působila od roku 1991. V současnosti u nás můžete navštívit jakoukoliv z 35 prodejen v republice. U českého trhu ProSpánek ale nezastavuje, a momentálně rozšiřuje síť svých poboček i za hranice. Najdete je na Slovensku, v Polsku a brzy také v Maďarsku. Cílem je vybudovat síť prodejen ve střední Evropě, kde si zákazníci vyberou vše, co ke kvalitnímu spánku potřebují.

Odborníci poradí s výběrem
Klíčem k úspěchu je v ProSpánku individuální přístup ke každému, kdo do prodejny přijde. A nejen do prodejny, své poradenství nabízí také on-line nebo telefonicky. Vybrat si v nepřeberném množství různých typů matrací tu pravou se může mnohdy zdát téměř nemožné, proto je pomoc profesionála nutnou nezbytností.  Obzvlášť chcete-li mít jistotu, že skutečně vyberete správně. Spánkoví specialisté se snaží vždy podat co nejvíce informací a vyslechnout potřeby a preference zákazníka tak, aby si vybral tu nejvhodnější matraci, polštář nebo třeba přikrývku. Jejich filozofie je taková, že kvalitní spánek by měl být dostupný opravdu všem. Z toho důvodu nabízí cenově dostupné produkty pro každého, možnost nákupu na splátky, dopravu zdarma, a kdyby matrace přece jen nevyhovovala, můžete se spolehnout na garanci vrácení peněz a výměnu vybraných modelů matrací.

sp2.jpg

Materiál Tempur® aneb vyvinuto pro NASA
Správná matrace je důležitější, než by se mohlo na první pohled zdát. Na to, abychom se dobře vyspali, působí množství faktorů a kvalitní matrace je bezpochyby jedním z nich. Velkou roli hraje materiál, ze kterého je vyrobena. Za jeden z nejkvalitnějších je považován Tempur®, který byl původně vyvinutý pro NASA. V současné době nenajdeme žádný jiný materiál, který se umí tělu přizpůsobit tak, jako to dokáže TEMPUR®. Mezi jeho hlavní přednosti patří zejména stabilní opora, maximální přizpůsobení tvaru těla, snadný pohyb na matraci a úleva od tlakových bodů. S matrací Tempur® si zkrátka přijdou na své i ti nejnáročnější zákazníci.

sp3.jpg

62ac6ba37aabeobrazek.png

Reklama