Naši psí společníci jsou, co se týče péče a výživy, zcela odkázáni na naši pomoc. Vzhledem k tomu, že neumí číst a stejně, jako člověk se mohou nechat „obalamutit“ různými dochucovadly, je na nás, jak pečliví budeme výběru jejich krmiva.

Chov domácího mazlíčka sebou přináší zodpovědnost a tak by se měl každý majitel psa zajímat o to, co jeho svěřenci skutečně prospívá, co a kdy potřebuje pro svůj zdravý vývoj a spokojený život. U granulovaného krmiva tuto roli jednoznačně plní holistická neboli celostní krmiva, vytvářená tak, aby dokonale pokryla veškeré potřeby zdravého psa. Rozlišovat je také třeba věk a velikost zvířete, aby se mu dostalo té nejlepší péče. Velký výběr kvalitních holistických krmiv nabízí společnost Mountfield pod značkou STARVITA.

STARVITA

Dobře načasovaný přechod ze štěněcího krmiva na to, které je určené pro dospělé psy, je důležitý. Nejde jen o jiné poměry živin, ale také o velikost granulí.  Příliš malé granule totiž mohou dorostlým jedincům způsob problémy. Malí psi přitom dospívají mnohem dříve, než velká či obří plemena, jejichž hmotnost se ustaluje kolem 1,5 roku věku, nicméně ještě dalšího půl roku se vyvíjí jejich kosterní soustava. A zatímco u menších plemen mohou více trpět nemocemi vnitřních orgánů, velká plemena jsou zase náchylná na problémy s klouby.

V ucelené řadě STARVITA pro dospělé psy tak najdete granule určené pro psy malých plemen, dvě chuťové varianty (kuře-ryba, jehně-zvěřina) pro všechny dospělé psy či speciální krmivo pro dospělé psy obřích plemen. Všechna krmiva STARVITA jsou bezlepková, neobsahuje žádné obiloviny, kukuřici nebo sóju. Najdete v nich jen maso, bylinky, ovoce a další zdraví prospěšné látky v té nejvyšší kvalitě. To vše za ceny, které jsou zhruba o polovinu nižší, než je na trhu běžné. Společnost Mountfield totiž vnímá prodej krmiva primárně jako službu pro své zákazníky. Díky tomu může každý dopřát svému zvířecímu miláčkovi to nejlepší, aniž by musel utrácet za zbytečně předražené krmivo.

STARVITA

Superprémiová holistická krmiva STARVITA pořídíte v síti prodejen Mountfield či na eshopu www.mountfield.cz od 299 Kč (4 kg) či od 780 Kč (12kg).

Reklama