5bc9ce20186a2obrazek.jpgNestíháte si připravit oběd, navíc svačina zůstala v lednici? Vyzkoušejte nové chutě, které vás dostanou svou čerstvostí a lehkostí. „Fresh Bistro představuje chutná, lehká jídla založená na kvalitních a čerstvých surovinách,“ popisuje novinku Monika Ryšavá, manažerka pro privátní značky obchodů Albert a dodává: „Vzhledem k rostoucí časové vytíženosti pozorujeme zájem zákazníků o kvalitní stravování a hledání alternativ v podobě lehkých jídel vyrobených z čerstvých surovin.“

Pro milovníky masa i vegetariány
5bc9d26f2b74eobrazek.jpg

5bc9ce387aec7obrazek.jpgTěstoviny s krevetami, bulgur s kuřecím masem, salát s hovězím roastbeefem nebo raději vsadíte na bezmasou verzi, třeba quinou se zeleninou či tofu? Fresh Bistro zahrnuje pět desítek jídel, díky kterým zapomenete na stereotypní obědy a nudné svačiny a každý den v měsíci vyzkoušíte něco nového. Lehká jídla se skvěle doplňují se smoothie nápoji a čerstvými limonádami značky Nature’s Promise, které najdete v chladícím boxu Fresh Bistra.
5bc9d2d167919obrazek.jpg

Fresh! Fast!

Novinka reaguje na potřeby současných zákazníků, kterým poskytuje pohodlí a rychlost. Hlavní roli ve Fresh Bistru hrají čerstvé ingredience. Čerstvé wrapy, polévky, hlavní jídla, bagety, sendviče či saláty – stačí si vybrat a jí(s)t!