obrazek.png

Už víte, kolik hostů zvete a kolik jich dorazí?

Vybrané místo pro hostinu musí umožnit nejen pohodlné sezení pro všechny, ale i společenskou zábavu, tanec a korzování, nikdo nesmí mít pocit stísněnosti. Kombinuje-li navíc zvolené místo vnitřní umístění i s příjemným venkovním sezením a možnost být i na čerstvém vzduchu, pak je to samozřejmě ideální.
 
Počasí ne vždy spolupracuje

Vše se samozřejmě odvíjí od ročního období, ve kterém bude svatba. Vnitřní místo pro svatební hostinu by mělo být v zimě příjemně vytopené, s možností vyjít na terasu nebo dvůr a nadýchat se čerstvého vzduchu nebo si zakouřit. V létě naopak oceníte klimatizaci vnitřních prostor.
 
Jde-li o venkovní sezení, pak se určitě hodí tzv. „mokrá varianta“ pro případ deště. Tu může představovat třeba zastřešená pergola.

64f6f34b5ef0dobrazek.png

Pomozte hostům najít místo

Každý host, který nebydlí v okolí svatební hostiny, určitě uvítá mapku místa, případně popis toho, jak a kudy se k němu dostane. A ne každý má možnost dopravit se na místo autem. Bývá velmi dobrým zvykem dopravit hosty na místo minimálně z nádraží.
 
Ubytování přímo v místě hostiny?

Tato varianta je samozřejmě ideální. Nikomu není příjemné se v nočních a ranních hodinách vracet domů nebo se vláčet do hotelu. Zároveň je vhodné, aby ubytování nabízelo určitý komfort a celkový zážitek z hostiny byl dokonalý.

64f09b6275451obrazek.png

Samozřejmě je-li hostů více, jsou mladší či outdoorovější, a chtějí přespat na místě, pomůže, když samotné místo umožňuje rozbalit si v blízkosti stan či přespat pod širákem. Najdete-li pro svatební hostinu romantické místo v přírodě, pak máte vyhráno.

64f09ab767070blobid0.png

Catering je klíčový

Zážitek ze svatební hostiny je přímo úměrný nabídce jídel, nápojů a celkové možnosti se dobře a v klidu najíst. Odehrává-li se svatební hostina v restauraci či hotelu, kde se očekává využití místní kuchyně, pak je samozřejmě jídlo zajištěno.

64f09b9f9b7edblobid0.png

Velmi oblíbenou variantou však bývají tzv. cateringové služby. Tato varianta umožňuje jakkoli si seskládat svatební menu, i jídla a pití pro celý den i noc. Je však třeba zajistit si obsluhu, která na vše dohlíží a obsluhuje hosty. Takové místo pro hostinu by však mělo mít dostatek nádobí a ideálně i kvalitní kuchyni či bar.

64f09ba65f0f1obrazek.png
 
Nebojte se na vše zeptat

V takovém případě vás nic nepřekvapí a veškeré svatební veselí proběhne v klidu a v dobré náladě.
Určitě je vhodné si zjistit, kdy musíte vše opustit a zda tam budete po dobu hostiny zcela sami. Zeptáte-li se, zda dané místo nabízí další služby a balíčky, možná tím ještě více zpestříte a okořeníte zábavu vašich hostů, třeba i těch nejmladších. Rozhodně včas řešte počet parkovacích míst. Máte kde promítat rodinná videa či záběry novomanželů z dětství? Není místo limitované okolím a nemusíte zbytečně brzy ubrat na hlučnosti a zábavě? Jsou na místě reproduktory a je tam místo pro hudebníky? Nebudou se tam nudit děti?
 
Báječný TIP na ideální místo pro svatební hostinu

64f09bdfd5034blobid0.png
Jak jsme v úvodu slíbili, zde je TIP na kouzelné místo nedaleko Prahy, které vám nabízí naprosté soukromí, klid a pohodu a myslí snad na vše, na co si vzpomenete.

Areál Cucovna je nadstandardně vybavené místo u lesa, kde lišky dávají dobrou noc, přitom pouhých 20 minut od Prahy.
 
Areál Cucovna prošel velmi náročnou rekonstrukcí a je připraven vám nabídnout nadstandardní servis, vlastního kuchaře, vlastní obsluhu výčepu a nadstandardně vybavené ubytování. V okolí Areálu Cucovna jsou pouze pole a lesy, takže zábava do ranních hodin u nás není žádný problém.

64f09be70a871obrazek.png
 
Areál Cucovna nabízí mnoho:

  • 12 pohodlných postelí
  • 2 luxusně vybavené apartmány s francouzským oknem do zahrady
  • 2 nadstandardně vybavené kuchyně v ubytovací části
  • 2 pokoje se sdílenou kuchyní
  • 20 parkovacích míst
  • 1 venkovní pergola pro 60 osob
  • 50 osob se vejde do našeho sálu
  • 1 bezedný bar
  • 1 plně vybavená restaurační kuchyně v budově B

Ať už plánujete cokoli, nechte to na nich. Scénář každé akce bude citlivě navržen na míru vašim potřebám. Cucovna je ideální i pro školení nebo firemní event. Více informací o Areálu Cucovna naleznete na www.cucovna.cz
64f09c1ddc694obrazek.png

Reklama