5afbf2ddb23a2obrazek.png
Kávovar

5afbf30e5c45aobrazek.pngPředstavte si, že je možné, aby pár každé ráno probouzelo aroma čerstvě připravené kávy. Kávovar EKF7800 disponující funkcí 24 hodin umožní nechat si připravit lahodnou kávu přesně na ráno. Jediné, co je potřeba, je navolit na HighContrastTM displeji čas, kdy má kávovar začít s přípravou.

Rychlovarná konvice

5afbf33613a65obrazek.pngPokud jsou novomanželé spíše milovníky čajů, rychlovarná konvice EEWA7800 bude ideálním dárkem. S pěti programovatelnými nastaveními teplot si vychutnají každý druh čaje: 80 °C pro zelený čaj, 85 °C pro bílý čaj, 90 °C pro čaj oolong, 95 °C pro kávu
a 100 °C pro černý a bylinkový čaj a ovesnou kaši.

Topinkovač

5afbf352a7a2fobrazek.pngPři přípravě snídaně ocení čerstvě sezdaný pár topinkovač EAT7800 s XL otvory. Pečivo v něm totiž může opékat i rozmrazovat. Pomocí funkce Lift and Check™ je možno zkontrolovat toasty, aniž by byla přerušena jejich příprava. Když je víko topinkovače zaklapnuto do deseti sekund, příprava automaticky pokračuje tam, kde odpočet skončil. V případě romantické snídaně do postele novomanželé jistě ocení důmyslnou misku na drobky.
  
5afbf2f07a2baobrazek.pngStolní mixér

Pokud si obdarovaní libují ve zdravém stravování, radost jim jistě udělá stolní mixér ESB7500, který se skvěle hodí nejen na přípravu ranního smoothie. Pracuje velmi rychle a efektivně s jakýmkoli druhem ovoce, ledem nebo ořechy se silou 900 W. Skleněná nádoba je vhodná a odolná i pro mixování velkých porcí. Nic nebrání tomu ranní smoothie připravit celé rodině.
 
5afbf375ddec7obrazek.pngTyčový mixér

Nedílnou součástí každé nové domácnosti by měl být i tyčový mixér, který má opravdu všestranné využití. S tyčovým mixérem ESTM7500S lze připravit hustou šlehačku, nadýchané krémy a díky extra odolným titanovým nožům zvládne i domácí ledovou tříšť. Pro tvorbu sněhu či jemných krémů lze použít šlehací metlu. V příslušenství se nachází také mixovací a sekací nádoba s dvojitým nožem.

Více na webových stránkách a Facebooku.

Reklama