DATART přináší Cashback do ČR
Výběr hotovosti  přímo v obchodech je za dveřmi

Jako první poskytne Cashback společnost DATART

Pro hotovost s platební kartou DATART do obchodu

Výběry v rozmezí 200 – 5000 Kč
 
Praha, 17. srpna 2006 – Pro Američany samozřejmost – výběr hotovosti přímo u pokladny v obchodě –  už brzy přijde také do České republiky. Kromě Spojených států je výběr hotovosti oblíbený také v Evropě, především ve Skandinávii a Velké Británii. Nově si mohou užít jednoduchý přístup ke svým penězům také v Polsku. Českým zákazníkům jako první tuto službu poskytne společnost DATART. Od 17. srpna budou moci zákazníci v prodejnách obchodního řetězce se spotřební elektronikou požádat pokladní, aby jim předala hotovost z jejich účtu a uskutečnila tím službu známou ve světě jako „Cashback“.  Tato služba se bude týkat pouze majitelů karet DATART od společnosti Cetelem. Nový způsob výběru hotovosti není vázán na nákup. Stačí zajít do prodejny a odejít s penězi.

Zákazníci DATARTu se díky Cashbacku mohou těšit na jednodušší přístup ke svým penězům. Specialista na spotřební elektroniku tak pokračuje v rozšiřování nabídky služeb zákazníkům. DATART jim minulý rok jako první významný obchodní řetězec poskytl možnost nakupovat přímo na internetu a nyní bude tato společnost opět průkopníkem - tentokrát na poli českého „Cashbacku“.

„Cashback se hodí všem, kteří se chtějí snadno dostat k penězům na svém bankovním účtu.  Pokladní budou připraveny na požádání výběr hotovosti uskutečnit. Služba není vázána na nákup –  stačí zajít do DATARTu pro peníze, “ popisuje zjednodušený přístup k hotovosti Pavel Sláma, výkonný ředitel společnosti DATART.

Co znamená příchod Cashbacku pro zákazníky?

„Zákazníci ušetří peníze za výběr z bankomatu a také čas, protože hotovost získají rovnou při návštěvě obchodu,“ vysvětluje výhody nové služby Pavel Sláma ze společnosti DATART International.

„Výběr by měl být v rozmezí 200 až 5000 korun, s tím že vybraná částka by měla být násobkem 200,“ shrnuje na závěr Pavel Sláma z DATARTu.

Reklama