5f75d396e178fobrazek.png
Zaznamenejte celý den na svahu

Nové chytré hodinky HONOR Watch GS Pro jsou určené především pro milovníky outdoorových a zimních sportů. Lyžaři, snowboardisté i běžkaři díky hodinkám získají ucelený přehled o své průměrné sjezdové rychlosti, tempu, sklonu sjezdovky, spálených kaloriích, tepové frekvenci, ale také o celkovém času i zdolané vzdálenosti. Poskytnou vám i užitečné informace o počasí a při náhlé změně atmosférického tlaku upozorní na blížící se vánici.
5f75d373782b0obrazek.png
Hodinky se také pyšní opravdu výbornou výdrží baterie. Udrží s vámi tempo po dlouhých 25 dnů, v případě zapnuté GPS vydrží nabité až 48 hodin. Nemusíte se tedy obávat, že se vám na svahu vybijí nebo vás zklamou při několikadenních túrách. Hodinky neustále monitorují váš tep, spánek i hladinu kyslíku v krvi a poskytnou vám až 90 minut outdoorové aktivity a 30 minut volání i poslechu hudby každý týden. Plné nabití hodinek můžete očekávat za necelé 2 hodiny.

Odolnost prověřená vojenskými testy

5f75d3860f88bobrazek.pngHodinky HONOR Watch GS Pro mají odolný nerezový ciferník o velikosti 1,39palce a splňuji 14 vojenských norem MIL-STD 810G včetně odolnosti vůči prachu a písku, vlhkosti, dešti i slunečnímu záření, takže se na ně můžete spolehnout i ve ztížených podmínkách. Rezistentní jsou i vůči extrémním teplotám, můžete se s nimi vydat klidně i na Sibiř. Díky vestavěnému mikrofonu a reproduktoru můžete vše řešit přímo z hodinek, vyhnete se tak neustálému sundávání a nasazování rukavic, když si budete chtít přečíst zprávy nebo přijmout hovor. I přes jejich bytelnost a robustnost jsou velmi lehké, bez řemínku váží 45 gramů.

Kromě zimních sportů můžete na hodinkách monitorovat další sportovních aktivit včetně pěší turistiky, horolezectví, plavání, jízdy na kole, běhání a dalších. V horách mnohdy oceníte také navigaci zpáteční cesty, pomocí níž dojdete do výchozího bodu, i když se nazpět vydáte méně známou trasou.

K dostání jsou v černé, bílé a vojensky modré barvě za 6 499 Kč.

Více na HIHONOR.CZ
5f75d3c26a36dobrazek.png

Reklama