Lyžařská helma

Základem je přilnavost. Žádná volná místa. Helma musí perfektně přiléhat na hlavu. Dbejte na to, aby helma kryla čelo. I když pod ní děti nosí kuklu, vždycky je čelo v nějaké mezeře. Pomůžou Vám lyžařské brýle, které musí s helmu lícovat a nenechávat zbytečné mezery. Právě v oblasti čela, ale také spánků. Správně sladěné brýle s helmou vyřeší většinu problémů s nachlazením dutin. Další možností je pořídit lyžařskou helmu s integrovaným štítem (model TWISTER VISOR). Panoramatický zorník zajišťuje maximální ostrost ve všech úhlech pohledu. Dětská hlava je poměrně velká a těžká, oproti malému tělíčku. Vybíráme proto lehkou helmu, která nebude tolik zatěžovat jejich krčky.


Lyžařské brýle

Nejenom děti potřebují mít při lyžování dobrý výhled. Lyžařské brýle zlepšují naše vidění, ať už v mlze nebo na přímém slunci. Chrání nás před chladem a oko před mechanickým poškozením. Moderní zrcadlové zorníky jsou trendem i u dětských brýlí (model De-VIL). Všechny dětské brýle Relax jsou vyrobeny z odolného materiálu s příjemnou pěnovou výstelkou. Flexibilní rám zaručí, že brýle krásně přilnou k obličeji. Lyžařské brýle Relax jsou vhodné pro použití s dioptrickými brýlemi.

Chrániče páteře

Mnoho organizátorů lyžařských výcviků požaduje, aby děti měly s sebou chránič páteře. Jedná se o další bezpečnostní prvek výbavy, který může ochránit před nepříjemným úrazem. Chránič páteře SPEEDMASTER značky Relax je integrovaný do komfortní praktické vesty na zip, takže se lehce obléká i svléká. Díky unikátnímu materiálu 3D SHOCK PROTECTION měkce kopíruje tvar těla, ale při nárazu okamžitě ztuhne a absorbuje nárazovou energii srovnatelně se skořepinovým chráničem páteře. Prodává se v několika velikostech a barvách.

Celou lyžařskou kolekci najdete na RELAXWORLD.CZ

Reklama