5c5aeeadda31bobrazek.png
Lyžařská helma

Základem je přilnavost. Žádná volná místa. Helma musí perfektně přiléhat na hlavu. Dbejte na to, aby helma kryla čelo. I když pod ní děti nosí kuklu, vždycky je čelo v nějaké mezeře. Pomůžou Vám lyžařské brýle, které musí s helmu lícovat a nenechávat zbytečné mezery. Právě v oblasti čela, ale také spánků. Správně sladěné brýle s helmou vyřeší většinu problémů s nachlazením dutin. Další možností je pořídit lyžařskou helmu s integrovaným štítem (model TWISTER VISOR). Panoramatický zorník zajišťuje maximální ostrost ve všech úhlech pohledu. Dětská hlava je poměrně velká a těžká, oproti malému tělíčku. Vybíráme proto lehkou helmu, která nebude tolik zatěžovat jejich krčky.
5c5aef239240cobrazek.png

Lyžařské brýle

Nejenom děti potřebují mít při lyžování dobrý výhled. Lyžařské brýle zlepšují naše vidění, ať už v mlze nebo na přímém slunci. Chrání nás před chladem a oko před mechanickým poškozením. Moderní zrcadlové zorníky jsou trendem i u dětských brýlí (model De-VIL). Všechny dětské brýle Relax jsou vyrobeny z odolného materiálu s příjemnou pěnovou výstelkou. Flexibilní rám zaručí, že brýle krásně přilnou k obličeji. Lyžařské brýle Relax jsou vhodné pro použití s dioptrickými brýlemi.
5c5aef60b049cobrazek.png

Chrániče páteře

Mnoho organizátorů lyžařských výcviků požaduje, aby děti měly s sebou chránič páteře. Jedná se o další bezpečnostní prvek výbavy, který může ochránit před nepříjemným úrazem. Chránič páteře SPEEDMASTER značky Relax je integrovaný do komfortní praktické vesty na zip, takže se lehce obléká i svléká. Díky unikátnímu materiálu 3D SHOCK PROTECTION měkce kopíruje tvar těla, ale při nárazu okamžitě ztuhne a absorbuje nárazovou energii srovnatelně se skořepinovým chráničem páteře. Prodává se v několika velikostech a barvách.
5c5aefa037329obrazek.png

Celou lyžařskou kolekci najdete na RELAXWORLD.CZ
5c5af01689a1dobrazek.png

Reklama