Nový školní rok totiž už klepe na dveře a nás opět čeká ten známý kolotoč – práce – škola – kroužky atd. Ale posedět si večer na terase s rodinou nebo přáteli si ještě můžeme dovolit.

A právě proto, že se letní sezóna chýlí ke konci, spousta prodejců nabízí více, než poloviční slevy na veškerý zahradní nábytek a bazény. Proč toho tedy nevyužít a nedopřát nový lifting našim terasám, balkónům a zahradám.

Poslední šance nakoupit výhodně

Důležitý je prostor, který máme možnost využít. Před nákupem zahradního nábytku musíme myslet na své každodenní potřeby, ale neměli bychom také zapomínat na větší společnost, pro kterou můžeme pořídit například skládací židle, které jednoduše uložíme, když je zrovna nebudeme potřebovat. I když vybíráme ve slevě, je potřeba myslet i na kvalitu vybraného nábytku, aby nám aspoň chvíli vydržel.
Je vhodné nechat i místo pro pár dekorací jako jsou svícny, lucerny, lampióny nebo květináče, seženete je nyní za pár korun.
5b8e48076ccbcobrazek.png
Pokud budeme trávit na zahradě čas převážně s rodinou, stačí, když si obstaráme klasický zahradní stůl s židlemi nebo balkónový bistro set. Pro romantické večery ve dvou nám poslouží zahradní relaxační lehátko. Na největším vyhledávači nábytku https://favi.cz/  si jich zamilujete hned několik.
5b8e4794d21d5obrazek.png

Vzhled zahradního nábytku je také velmi důležitý, protože podle toho, jaký zvolíme styl, bude pro nás pak příjemnější zde trávit volné chvíle. Můžeme si vybrat minimalistické kombinace kovu, dřeva a jednoduchých linií nebo si pořídíme klasiku, tedy ratanový nábytek. Ratan je velmi odolný vůči vlivům počasí, lehce se udržuje a jistě oceníme jeho dlouhou životnost.
Styl vždy doladíme doplňky a zahradními dekoracemi a vytvoříme si tak svůj originální prostor.
5b8e47d57e5efobrazek.png

Nad správně zvoleným materiálem bychom se také měli zamyslet. Jde především o to, jakou vyžaduje údržbu. Nejméně náročným materiálem na údržbu je ratan nebo hliník. Skvěle odolává i venkovním vlivům, takže ho bez obav ponecháme klidně celoročně venku.

Levnou a pohodlnou variantou je plastový nábytek. Stačí jej otřít mýdlem a vodou a dál se o něj nemusíme starat. Největší péči vyžaduje nábytek dřevěný. Je třeba ho pravidelně olejovat, abychom prodloužili jeho životnost.

Ať už se rozhodneme pro kterýkoliv zahradní nábytek, je podstatné především to, abychom se v něm cítili příjemně, buď už sami s knížkou nebo ve společnosti přátel a rodiny.

Poslední slevy a výprodeje najdete ZDE
 
 

Reklama