Bývá především naše čtenářka s nickem Bleblemcy, neboť svou sportovní aktivitu „omezila“na venčení psa Meginky a svého dvouletého synka Ondráška. Že se někdy přitom pěkně zapotí, tomu věřte. Nebo si raději přečtěte

Dobrý den,  nemám ráda sporty, ať už se jedná o obyčejné běhání či šplh, byla jsem vždy bezkonkurenčně ve všem poslední už na základní škole. Zkoušela jsem i aerobik, ale u toho jsem se motala jak vítr v bedně a div se mi nezauzlovaly nohy. Navíc mi vadí s mým větším poprsím jakékoliv divoké poskakování. Pokud bych neměla dobrou sportovní podprsenku tak by mi jistě při mých aerobních pokusech nafackovala vlastní prsa. 

Omezila jsem se tedy na jiné druhy sportu. Jedním z mých vrcholových výkonů je téměř každodenní honička s mým dvouletým synem. U toho se často zapotím až na patě, už jen když pomyslím, že by se mu někdy podařilo prchat rychleji než mamince. Zrovna včera navečer jsme šli ještě venčit naši čubinku-Meginku a já ho cestou nabádala, ať se mě pěkně drží za ruku: „Ondrášku pěkně se mě drž, když budeš chtít pořád skočit pod auto bude z tebe placka, jako z toho těsta, co jsme spolu váleli na vánoční cukroví.“ Pokyvuje hlavičkou a nic neříká, ale v momentě, kdy se k nám blíží po silnici auto a je skoro na naší úrovni, vytrhne se mi a s jásavým voláním: „placka, placka, jóóó“ zamíří neuvěřitelnou rychlostí pod auto.

Vrhám se za ním a dřív než stačí nabrat plnou rychlost chytám ho vzadu za límec bundy. Ještě chvíli ze setrvačnosti mrská nožičkama než zjistí, že ho mamina chytla do kleští. Mezitím mi do daleka prchá Meginka, jejíž plastové samonavíjecí vodítko jsem v tom zápalu boje neobezřetně pustila z ruky a to za ní teď vesele poskakuje a rachotí po chodníku. Megi se bojí, co ji to honí za divokou zlou rachotící potvoru a stále zrychluje, aby tomu zákeřnému netvorovi zdrhla dřív, než ji ukousne nohu. Chytám Ondru do náruče a za volání: „Megi, Megi“ vyrážím na lov zděšeného psa..

S takovými sportovními aktivitami počítám již při oblékání a tak jsem vybavena výrazně barevnou reflexní bundou, abych byla již z dálky dostatečně viditelná pro blížící se automobily. Ondra je samozřejmě oblečen podobně. Kalhoty nosím ze zásady většinou v barvě bláta, protože to skutečné se na nich lépe maskuje. No a samozřejmě boty nosím pohodlné a hlavně pevné s dobrou neklouzavou podrážkou a zpevněným kotníkem. Boty ty jsou pro tento adrenalinový sport bezesporu nejdůležitějším vybavením.

 Neprovozuji však jen jeden druh sportu. Například takový sex je výtečný nejen na spalování kalorií, ale navíc je mi i mnohem příjemnější než jiné fyzické aktivity. Na tenhle sport se oblékám vždy tak, aby se rozproudila krev. Pěkné a kvalitní prádlo, které umí vyzdvihnout to čeho je třeba není nikdy v tomto sportovním odvětví na škodu. Pomáhá totiž k lepším výkonům nejen mě, ale i mému manželovi.

Krásný den přeji všem 

Bleblemcy

Přidávám ještě foto mého sportovního vybavení: „ Útočné vodítko“

vodítko

Milá Bleblemcy, je mi úplně jasné, že vám dalších sportovních aktivit netřeba

Text ebyl redakčně upraven

Podělíte se s námi také o své zkušenosti s oblékáním při sportu?

  • Věnujete se i v zimním období nějakým sportům? Jakým?
  • Dbáte na to, abyste byla IN? Jak vypadá vaše výbava? Jak často ji obměňujete? Musíte mít všechno barevně sladěné? Jak moc důležité je pro vás sportovní oblečení?
  • A co sporty „sálové?“ Chodíte do posilovny, na jógu, aerobik, nebo se věnujete jiné pohybové aktivitě?
  • Jaké oblečení ke svému sportu potřebujete? Je pro vás důležité, jak při sportování vypadáte?
  • Dává vám oblečení pocit sebejistoty?
  • Už jste si kvůli sportu koupila něco hodně drahého na sebe?
  • Pomáhá vám oblečení zvednout sebevědomí? Pomáhá vám k lepším výkonům?

Budu se těšit na vaše příspěvky a třeba i na fotky vašeho sportovního vybavení na adrese: 

redakce@zena-in.cz

A na co se můžete těšit vy za svůj příspěvek?

Balíček revitalizační kosmetiky Planet Spa od Avon, který obsahuje, čistící krém, pleťovou masku a ampule pro regenaraci vaší pleti

dárek

Reklama