Televize
Nejen karanténa, ale i podzim, je obdobím sledování filmů a seriálů. Skvělý zážitek ze sledování vám zajistí nový televizor řady Philips Performance. Vyznačuje se vysoce kvalitním zvukem i obrazem a budete si díky němu i doma připadat jako v kině.


Foto: Philips

Difuzér
Děti z nudy zlobí, manžel vám leze na nervy, a ještě ke všemu se stresujete momentální situací v zemi? Potom byste si měla pořídit difuzér spolu s vonnými esenciálními oleji, které všechny členy domácnosti uklidní.

Foto: Nobilis Tilia

Čistič pleti
Na návštěvu kosmetického salónu to zatím nevypadá, ale o pleť byste měla pečovat i doma. Pomůže vám v tom například čisticí sonický přístroj s protivráskovým účinkem Foreo Luna 3. Odměnou za pár minut denně vám bude krásnější a projasněnější pleť.

Foto: Foreo

Repráček
Hudba prokazatelně zlepšuje náladu. Díky bluetooth repráčku od Xiaomi navíc nikdy nebylo jednodušší si pustit oblíbené skladby. Zpestřete si čas doma občasným tanečkem a hned se vám všechno bude snášet lépe.Foto: mall

Chytré hodinky
Více času doma znamená i méně pohybu. Nabrat před Vánocemi kila navíc se ale asi nikomu nehodí. Zůstaňte motivovaná díky chytrým hodinkám Honor magic watch 2.

Foto: Honor

Herní konzole
Herní konzole dokáží poskytnou zábavu celé rodině. A čas od času není na škodu si zpestřit upršené odpoledne a udělat z něj herní. Například pomocí Xbox One. 


Foto: Alza

Hra Hex Up!
Od technologií si můžete odpočinout u společenské hry Hex Up!, což je novinka společnosti Dino. Jde o originální českou hrací sadu, která obsahuje celkem 6 her, z nichž každá má jiná pravidla i dynamiku. Procvičíte si postřeh, rychlost, ale i logiku. 


Foto: Mojedino

Reklama