1. Krém na ruce se hodí v létě i v zimě

Suchá pokožka nás může trápit v létě i v zimě. V obou případech uleví obyčejný krém. Ideálně neparfémovaný. Vhodný je pro všestranné využití. Uleví suchým rtům, či pomůže pokožce, kterou spálilo sluníčko. Vejde se do malé kapsičky v batůžku. Výhodou malých balení je, že projdou i bezpečnostní kontrolou na letištích. Máte jenom velké balení? Před cestou si část krému přendejte do malého kelímku.

2. Sladká odměna za našlapané kilometry

Zejména při turistice v terénu mohou rychle dojít síly. Ty snadno doplní sladká drobnost. Může se jednat o hroznový cukr či sušenku, které můžete zobat i při chůzi cestou za dalším cílem. Žvýkačky či bonbony přijdou vhod při cestování ve městech i na kratší vzdálenosti. Osvěží dech, navodí lepší náladu a má je rád skoro každý. 

3. Gel proti bolesti s aplikátorem
Bolest může přijít kdykoliv a pro tyto případy je fajn mít u sebe pomocníka v podobě gelu určeného k úlevě od bolesti svalů i kloubů. Voltaren Emulgel je lék, který je dostupný bez lékařského předpisu a působí přímo v místě bolesti. Díky novému praktickému aplikátoru jej jednoduše a přesně nanesete, a vaše ruce tak zůstanou čisté. Můžete bez bolesti pokračovat v poznávání, ať už jste doma či v zahraničí.
 5b47594e3ac04obrazek.png

Zdroj fotografií: Voltaren
 
Pozorně si přečtěte příbalovou informaci. O správném použití se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Voltaren Emulgel je lék na vnější použití. Obsahuje diclofenacum diethylaminum. V případě otázek kontaktujte prosím: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic s.r.o., Hvězdova 1734/2c, 140 00 Praha 4, mail: cz.info@gsk.com. Případné nežádoucí účinky prosím hlaste na: ch.safety@gsk.com.
Ochranné známky jsou vlastněné nebo licencované skupinou společností GSK.
© 2018 skupina společností GSK nebo poskytovatel příslušné licence.
 
Datum výroby materiálu: 7/2018
CHCSK/CHVOLT/0061/18

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Advertisement
Reklama