blobid0.jpg

Kvalitní kusový koberec z bavlny vyrobený v Česku slouží jako dětská omalovánka. A nejen jednou! Koberec je pratelný, takže ho po dokončení díla stačí hodit do pračky a začít od znova. Z motivů si vyberou kluci i holky a součástí balení je i šest barevných fixů, takže už jim nic nebrání popustit uzdu fantazii a pustit se do malování. Vymalovávání je kreativní činnost, která u dětí podporuje zručnost, představivost, soustředění i cit pro práci s barvami. Děti je milují a s radostí používají – s menší či větší šikovností – od chvíle, co udrží tužku v ruce. Díky předtištěné šabloně jsou omalovánky oblíbené i u těch dětí, které jinak malování moc nevyhledávají – hezký výsledek je téměř jistotou! Cena: 1 199 Kč

624d884261461obrazek.jpg

Všichni známe klasické papírové omalovánky různých formátů, druhů a témat, ale nyní se seznamte s vybarvovacím kobercem:

  • K dispozici je 12 různých designů – dinosauři, zvířátka, princezny. Různé motivy jsou vhodné pro holky i pro kluky, pro menší děti i pro větší. 
  • Na rozdíl od strnulého vymalovávání na papír za stolem, představuje vybarvovací koberec dokonalou hodinu tělocviku. Dítě může vybarvovat vleže, vkleče, v podřepu či vestoje – zkrátka v pohybu.
  • Vymalovávání papírových omalovánek je většinou osamocená činnost, víc dětí se k papíru nevejde. Vybarvovací koberec je ovšem dost velký na to, aby se kolem něj vešly dvě, tři a klidně i čtyři děti. Z individuální činnosti je rázem skupinová spolupráce.
  • Papírovou omalovánku jednou vybarvíte a konec – už nejde víc použít. Vybarvovací koberec je pratelný, tudíž použitelný opakovaně.
  • Speciální fixy, které jsou součástí balení, jsou zdraví nezávadné a perfektně vypratelné. Jeden koberec můžou děti vymalovávat znovu a znovu, nezůstanou na něm žádné stopy po předešlých malířích.

Největší internetový prodejce koberců v Česku Mujkoberec.cz nabízí více než 5 000 druhů koberců kusových, celoplošných, travních, běhounů, ale i PVC a další podlahové doplňky.

Vše najdete na Mujkoberec.cz 624d87f217c58obrazek.jpg