Názory na dnešní den se různí... Někdo je šťastný, jiný smutný a někdo se dokonce utápí přímo v depresích.

A jak jste na tom vy, milé čtenářky Ženy-in?
Do pošty nám napadalo několik zajímavých mailů ... a zde jsou některé z nich.

 


 

Po přečtení tohoto titulu se mi vybavil pátek z minulého týdne. Dcera, která chodí do osmičky Základní školy, přinesla poznámku za nepřistojné chování při hodině chemie. Udiveně jsem se ptala, co se vlastně stalo... Začala vyprávět.

Profesor chemie chtěl žákům demonstrovat negativní vliv alkoholu. Přinesl sklenici vody, sklenici whisky a dva červíky. "Teď pozorně sledujte ty červíky". Do sklenice s vodou vložil jednoho červa, a ten se v ní čile pohyboval. Do druhé sklenice vložil druhého červa, ale ten se začal zuřivě kroutit a po pár vteřinách klesl nehybný ke dnu. "Tak, co nám z tohoto pokusu vyplývá?" No a já se přihlásila a řekla: "Pijte whisky, nebudete mít červíky". Nevěděla jsem, jestli se mám smát, nebo jí bouchnout. Ale, když jsem viděla, jak se začínají cukat koutky mému muži, vyprskla jsem v hurónský smích. Nebo si myslíte, že ne?

Zdraví Jana

 

 

Ráno se probudím a je krásný den. Sluníčko svítí, prostě den jak malovaný.

Do práce jdu až odpoledne, a tak jsem se rozhodla, že si to dopoledne vychutnám.

No a začala jsem hned tím,že jsem udělala něco málo pro sebe a zašla do fitka.

Hned je zas o něco lepší nálada, a hlavně mám dobrý pocit sama ze sebe.

Tak, ještě doma trochu poklidit a určitě zbude čas na malou siestu u dobré kávy

A pak už - hurá do práce.

Čtenářka, která se nám zapomněla se podepsat

 

...je pátek tolik očekávaný! Máme dnes firemní akci - "vaječinu", tradice u nás ve Slezsku-Těšínsku. A já, jako angažující, že seženu domácí vejce... jsem dopadla hned zrána v 6 hodin jako "sedlák u Chlumce".

Takže... bydlím ve 3. podlaží v činžáku a že tedy tvrdě obstaraná vejce za "good price" zanesu do auta a odvezu do práce. A jak si tak to nesu po schodech  (já chodím po schodech v rámci FIT!) ...šup, naráz se rozletí naproti mne vchodové dveře ... 150 vajec na zemi! soused se omlouval, já se chichotala a plakala zároveň. Nikdy v tuto dobu nechodí z domu zároveň se mnou, jen dnes si soused zapomněl doma klíče a rychle se vracel zpět.

Co mi tedy zbývalo.... zajet koupit "kupovaná" vejce za své penízky.

Ale věřím, že akce dopadne dobře... a jaká vajíčka budeme mít, nezáleží až tak moc nikomu.

S přáním hezkého dne a následujícího víkendu plného sluníčka všem
Nanynka.

 

 

Je mi děsně, příští týden dělám státnice a nějak mě to šílenství dohání.
Jsem mamina od dvou čiperných kloučků, kteří zrovna nemohou chodit do školky. Manžel je pracovně vytížený a já  místo učení listuji stránkami žena-in. Na jednu stranu si říkám, 2 roky jsem se tady snad i učila, tak to musí dopadnout alespoň na 3, a navíc si studia draze platím. Na druhou stranu učení je moc, člověk by chtěl znát alespoň trochu od každé otázky, aby nebyl za blbce. Hodila by se nějaká prima metoda nalejvání vědomostí do hlavy, ale takový zázrak asi neexistuje. Tak snad jen, držte mi palce, zbývá mi 60
otázek a 4 dny volna. Ach jo!

Milada

 

 

Pro mě bohužel platí to první, je mi smutno. A proč? Protože jsem se včera u zubaře dozvěděla, že mě příští týden čeká operace, že si můj zubař netroufne na to, aby mi "vydoloval" z mé pusy moudré zuby, takže musím ještě dnes v pátek oběhnout všechna vyšetření a rentgeny a příští týden hurá na operační zákrok. To opravdu nikoho nepotěší, zvlášť po tom, co má kolegyně v práci prodělala stejný zákrok před vánocemi a byla 10 dní na neschopence, pusu
měla nateklou a sešitou, zánět atd., prostě si užila své a po necelém
půlroce to samé čeká mě.
Dovedete si představit, jak se asi těším!
Ale musím si říkat, že až mi ty dva spodní moudráky "vydolují", tak už budu mít pokoj, další už vyrůst nemůžou!!!
Vaše helip

 

Reklama