Dobré pondělní ráno, milé ženy-in!

Začíná nám druhý týden Velké vánoční soutěže a my tady pro vás máme další překvapení! Dnešní den bude doslova extra – můžete v jeho průběhu totiž získat až 6000 extra bodů do VVS! A jak? Připravili jsme pro vás hned tři mini soutěže:

1. Vyhrát je rozhodně příjemné. A nemusíte vyhrát zrovna peníze. Pro někoho je výhrou, že dokončil školu, pro jiného svatba a pro dalšího je největší výhrou života třeba miminko. Na adresu redakce@zena-in.cz nám posílejte své příspěvky na téma „Moje největší výhra“ - pište nám o výhrách hmotných i o tom, v čem jste uspěli – a pokud váš příspěvek uveřejníme, získáte za něj od 500 do 2000 bodů podle toho, jak zajímavý, nápaditý a dobře napsaný bude. Do předmětu e-mailu napište „Moje výhra“ a nezapomeňte se podepsat jménem, pod nímž se přihlašujete na Ženu-in!

2. Baví vás hrát si? Tak se pusťte do vánočních samolodí! ZDE (klikni) odstartuje od 10:00 turnaj v samolodích - bude se jmenovat Bleskové samolodě. Vaším úkolem je potopit lodě co nejrychleji a na co nejmenší počet tahů! Turnaj skončí v 15:00 a pak vyhlásíme, kdo zvítězil – a získal 2000 bodů!

3. Seber 2000 bodů! Tak to bude napsáno na obrázku, který se bude od 14:00 do 16:00 objevovat ve článcích dnešního vydání. Pokud ho objevíte a kliknete na něj, získáte 2000 bodů! Počítá se samozřejmě pouze první úspěšný „lov“ - můžete tak získat maximálně 2000 bodů.

Pro všechny soutěže platí, že musíte být registrovanou čtenářkou Ženy-in! Do emailů nám nezapomeňte poslat, pod jakým jménem se přihlašujete na Ženu-in – a to přesně (například pokud jste Růžička23, musíte napsat i číslo!), jinak vám nebudeme moct přidělit body!

Pro samolodě a sbírání bodů musíte být přihlášená!

Tak se do toho pusťte, ženy-in! A ať se vám při pondělku daří :).

Reklama